Sokol (21.3 - 19.4.)

Vaši průvodci pro vás mají skvělý dárek, ukáží vám správnou chvíli, kdy vyrazit na cestu k úspěchu. Také ale jak nalézt klid a mír v duši, abyste mohli vyrazit vpřed. Stanete se neporazitelní a vaše činy budou

velmi jasně vidět.

Bobr (20.4 - 20.5.)

Jistě sami víte, kdo to s vámi myslí dobře a kdo zase ne. Je na čase se postavit všem, kteří vás svazovali, bránili vám jít vpřed, nebo vás dokonce zneužívali. Bude vám dána potřebná síla k tak důležitému kroku, rozhodně nepromeškejte svůj okamžik.

Jelen (21.5 - 20.6.)

Vaši průvodci vám nyní budou stále připomínat, že nejen pozemské a světské statky jsou tím, co je důležité a hýbe světem. Ukazují směrem nahoru, možná do nebe, možná do jiné úrovně bytí, a chtějí, abyste je následovali a učili se.

Datel (21.6 - 21.7.)

Pojmenujte svůj strach a obavy, je na čase, aby vás přestaly svazovat. Musíte o nich ovšem také vědět. Jen tak je můžete ovládnout a místo přítěže z nich udělat přednost. Nutně nemusíte velké změny dělat hned, stačí malé krůčky.

Losos (22.7 - 21.8.)

Pamatujte, že bez píle a snahy nejde vůbec nic. Jděte naproti změnám, pusťte se do nich hned teď. Naučte se vše, co jste se naučit chtěli, udělejte to, co stále odkládáte, podnikněte jednoduše první krok. Další půjdou velmi snadno.

Medvěd (22.8 - 21.9.)

Staňte se spolehlivou osobou pro všechny, které milujete, ochraňujte je, pomáhejte jim. Pozor ale na přílišnou snahu tam, kde po vás nikdo podporu nepožaduje, nebo na ni není správný čas. Poskytněte útěchu tehdy, když o ni budete požádáni. Nemusíte spasit svět.

Havran (22.9 - 22.10.)

Staré přísloví říká, že pokud chceš Boha rozesmát, svěř se mu se svými plány. Osud s vámi jednoduše zamýšlí něco zcela jiného, potřebuje vás na jiném místě. Nebraňte se, jen se nechte vést. Do cíle pak dojdete snadno a bez překážek.

Had (23.10 – 22.11.)

Strach vám pravděpodobně svazuje ruce a neumožňuje vám ukázat, co všechno ve vás je. Jednejte za sebe, nestarejte se o ostatní. Dejte všemu volný průběh, nikam nespěchejte, ale zároveň se přestaňte ohlížet za sebe a sledovat, kdo vás dobíhá.

Sova (23.11 - 21.12.)

Pokud hledáte odlišnost, nechcete jít s davem, ponořte se do svého nitra. Tam je vaše pravé já. Nehledejte jen vzory a možnosti, jak vypadat, vystupovat, jak být zajímaví. Jste jedineční, ale jen ve své skutečné podstatě. Na to nezapomínejte.

Husa (22.12 - 19.1.)

Nemusí být pravdou, že ti, co se tváří mile, takoví skutečně jsou. A naopak. Nedejte na první dojem, hledejte pravdu, jděte do hloubky lidských duší. Nechte každého, kdo je vám nablízku, ať se projeví. Budete mít jasno a vyvarujete se zbytečných chyb.

Vydra (20.1 - 18.2.)

Přemýšlejte, nejednejte unáhleně. Pokud vás okolnosti budou nutit do konkrétních závěrů a vaše vnitřní já vás bude varovat, jednoduše počkejte. Nic vám neuteče. A pokud přece jen ano, nejspíše to pro vás nebyla ta správná cesta. Pamatujte - některá rozhodnutí zpět vzít nemůžete.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Pokud již kolem sebe stavíte zeď, měla by mít i několik východů. Vždy byste měli mít zadní vrátka pro možný únik. To, co chcete nyní, nemusí být aktuální zítra. Žijte přítomností, právě ta formuje vaši budoucnost.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453254
DnesDnes570
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1161
Tento měsícTento měsíc4200

Partnerské weby

apartman banner