2706vztahov2BERAN: Soustřeďte se na práci, při které je důležitá myšlenka. Pokud se věnujete nějakému projektu, je ideální čas ho podrobněji rozpracovat.

BÝK: Úbytek sil, který vás může potrápit, by měl

být dočasný. Věnujte se více sami sobě a nezapomínejte relaxovat. Bylinková koupel vás osvěží.

BLÍŽENCI: Možná na vás naplno doléhá únava. Zkuste dnes myslet především na sebe. Potřebujete pořádné jídlo a kvalitní odpočinek.

RAK: Dnes by vás nic mimořádného nemělo potkat. Bez větších obtíží proplujete děním, a tak si můžete s partnerem připravit klidný večer.

LEV: Zejména Lvům, kteří podnikají, hvězdy předpovídají úspěch. Pokud se chystáte podepsat zajímavý projekt, buďte ale raději ve střehu.

PANNA: Ve vztazích vás může překvapit něco neobvyklého. A to ať už půjde o atmosféru v rámci sféry pracovní nebo mezilidské vztahy jako takové.

VÁHY: Pokračujte v tom, co jste v minulém období úspěšně začali. V zaměstnání se můžete dočkat uznání a pochvaly. ♥ Je nutné vyrovnat se s pravdou.

ŠTÍR: Nemáte se čeho obávat. Nechte pochybnosti stranou, zvedněte hlavu, posbírejte své sebevědomí. ♥ Snažte se svůj protějšek více chápat.

STŘELEC: Váš vzhled a oblečení budou rozhodovat o tom, jak vás jiní lidé budou vnímat. Možná by nebylo od věci probrat a případně obnovit šatník.

KOZOROŽEC: Snažte se na vše nahlížet objektivně. Nahrne-li se na vás moc práce, postupujte krok za krokem a buďte trpěliví.

VODNÁŘ: Nebojte se učinit důležité finanční rozhodnutí. ♥ Tento den nepostrádá erotické jiskření, zařiďte se podle toho.

RYBY: Aspekty varují - žádné unáhlené kroky a rozhodnutí. V souvislosti s investicemi vám okolnosti pořád ještě nehrají úplně do noty.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475399
DnesDnes566
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1740
Tento měsícTento měsíc7029

Partnerské weby

apartman banner