02H90073BERAN: Zajděte si do kina nebo mezi dobré přátele a snažte se přijít na jiné myšlenky. Musíte ze sebe sklepat stereotyp a vnímat, že vůbec žijete.

BÝK: V komunikaci dnes vaše síla

nebude, zato vaší pracovní výkonnosti se hned tak někdo nevyrovná. Můžete na sebe být pyšní.

BLÍŽENCI: Pokud máte v plánu nákup nového spotřebiče do domácnosti, je čas jít obhlédnout obchody. Neukvapujte se však a porovnejte více možností.

RAK: Budete citlivější na vliv a změny počasí. Nezapomínejte se přiměřeně oblékat, prospělo by vám otužování. V kombinaci s vitaminy posilujte organismus.

LEV: Můžete být pod velkým tlakem, ale je na vás, jak si rozvrhnete čas i síly. ♥ Nejednejte impulzivně, zvláště v lásce byste si tím mohli ublížit.

PANNA: Chcete-li si vyhodit, jak se říká, z kopýtka, nastal správný čas. Vyrazte s přáteli za zábavou, udělejte si pěkné odpoledne, pohodový večer. ♥ Ve dvou se to lépe táhne.

VÁHY: Vaše sny vypadají tak skutečně, že jim začnete věřit. Ale spokojenost nepřijde sama od sebe. Budete muset vyvinout značné úsilí, aby se věci daly do pohybu.

ŠTÍR: Nestahujte kalhoty, když brod je ještě daleko, říká jedno moudré pořekadlo. Optimistický přístup vám mnohé usnadní. ♥ Štěstí vám přeje.

STŘELEC: ♥ Přestože už se těšíte na víkend, může dojít k mírné roztržce s partnerem. Buďte vnímavější k jeho problémům, možná má i něco na srdci.

KOZOROŽEC: Cosi vás bude tížit a nedá vám to spát. S největší pravděpodobností půjde o to, že vás potrápí nějaké resty. Zkuste jej sprovodit ze světa.

VODNÁŘ: Dokončete, co je třeba. ♥ Láska je tak trochu nevyzpytatelná a může dojít i k nějakému malému nedorozumění.

RYBY: Aktivujte vůli a cílevědomost, vyplatí se vám to. Můžete i trochu zariskovat. ♥ Srdce a rozum si mohou protiřečit.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475397
DnesDnes564
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1738
Tento měsícTento měsíc7027

Partnerské weby

apartman banner