1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Budete vedeni cestou úspěchu, měli byste proto dát vyšším energiím volnou ruku, aby vás vedly a doprovázely. Pokud se neoprostíte od minulosti a budete trvat na tom, co znáte, snadno z cesty sejdete. Můžete tak minout cíl, ke kterému se později možná už ani

nedostanete. Vnímejte i malá znamení, kudy se vydat.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

K poznání vedou i nepříjemné prožitky, nezapomínejte, že každá cesta má svá úskalí, která je potřeba projít, abyste byli silní a leccos pochopili. Nebraňte se ničemu, co poznáte a co vám přijde do cesty. Jedná se o záležitosti, které sami nemáte zpracované a je třeba se s nimi poprat. Nebojte se výzev, zvládnete je.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Čeká vás velké štěstí, které může mít ale mnoho podob. Možná se bude jednat o výhru či o radu, která vám však může zcela změnit život. Buďte tedy dobře připraveni a neočekávejte jen hmotné statky. Někdy je nutné otevřít hodně těžké dveře a odemknout několik zámků, abyste mohli vstoupit do nové dimenze.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Mohou vás ovládat temné myšlenky, možná se dokonce probudí vaše horší JÁ a nutnost bránit se za každou cenu. Volba lítého boje ale nemusí být tou nejlepší cestou. Pokuste se ovládnout své negativní emoce, získáte tak mnohem více. Pozitivní myšlení je tím pravým, co vás provede všemi úskalími.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Co bylo, je nenávratně pryč. Nemůžete změnit chod událostí, které již proběhly. Soustřeďte se tedy jen na přítomnost, vše ostatní není vůbec podstatné. Odhoďte všechna břemena, která s sebou nesete z dob dávno minulých. Váš totemový průvodce vám pomůže na cestě k odpuštění, úspěchu a získání rovnováhy.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Ovládne vás touha poznat nepoznané. Je čas se věnovat novým nápadům, myšlenkám i příležitostem. Také cestování a poznávání nových míst i lidí. Změňte vše nevyhovující, nebo to, po čem již dlouho toužíte. Planety máte na své straně a chybět vám nebude ani podpora blízkých. Nezapomeňte jim za ni poděkovat.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Pracujte na své osobnosti, všímejte si hlavně stinných stránek, o kterých víte. Nebraňte se meditacím a technikám, které vám pomohou najít rovnováhu a dostat tělo a mysl do harmonie. Jedno moudré indiánské přísloví říká, že každý v sobě má dva vlky - dobrého i zlého. Vyhraje ten, kterému se budete více věnovat.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Pokud budete energii jen vydávat, brzo vás dostihne únava a možná i deprese. Neotálejte tedy a zapracujte na své fyzické i psychické kondici. Jinak se může stát, že až se dopracujete ke stanovené metě, ani si úspěch nevychutnáte. Trápí-li vás bolesti zad, je nejvyšší čas na pořádný odpočinek spojený s posilováním imunity.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás poměrně dlouhá cesta za poznáním. Jen co dojdete na pomyslný konec, objeví se další meta. Pokud si tedy myslíte, že jste už objevili všechno, nejspíše budete brzy vyvedeni z omylu. Vaše životní skládačka není zdaleka hotová, ostatně, možná nikdy nebude. Nechtějte vše hned, trpělivě kráčejte za svým cílem.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Využívejte své síly naplno, máte dostatek energie a váš potenciál je vskutku výjimečný. Měli byste tedy začít pracovat nejprve na sobě, následně na všem, co se kolem vás dá do pohybu. Nebude toho totiž málo. Mohou se objevit úžasné možnosti, které se nemusí opakovat, a po vás se jen chce, abyste je využili.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Pokud se vám nyní nedaří, nevěšte hlavu, protože brzy se vše změní k lepšímu. Vaše chvíle přijde trochu později, nyní není správná doba na změny. Berte události těchto dní jako výzvu a test vlastní odolnosti. Vždyť nemůže být pořád jen slunečno, občas přijdou mraky s bouřkou. Ale ta odejde tak rychle, jako přišla.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Možná jste přesvědčeni, že vás nic nemůže překvapit. Nebuďte si sami sebou tak jistí, neboť by vás mohla zaskočit životní zkouška, a to ne zrovna lehká. Záležet bude na vaší pokoře a úctě k životu, jak se s výzvou poperete. Máte na to, abyste prošli s čistým štítem? Více přemýšlejte o skutečných hodnotách a doberete se odpovědi.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453254
DnesDnes570
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1161
Tento měsícTento měsíc4200

Partnerské weby

apartman banner