4013RitulyBERAN: Dnes budete roztržití a mohlo by se stát, že někde zapomenete důležité dokumenty nebo dokonce peněženku. Snažte se soustředit.

BÝK: Může se vám zdát, že se všechno

spiklo proti vám. Souvisí to s vaší únavou. Pokuste se zachovat klid, za pár dní už bude líp.

BLÍŽENCI: Naplánujte si letní dovolenou. Abyste si zajistili pobyt na vysněném místě, je třeba zaplatit zálohu. Finance na to máte.

RAK: Vztahy s kolegy v práci vás teď mohou trápit. Máte pocit, že všechno, co řeknete, je pochopeno jinak, než jste chtěli? Vydržte, bude líp.

LEV: I když sami sobě tvrdíte, že čas je váš nepřítel, měli byste zvolnit životní tempo. To je to nejmenší, co můžete udělat pro své zdraví. ♥ Zdržte se toho, abyste někoho kritizovali.

PANNA: ♥ Vibrace planety Venuše pro dnešek nadělují spoustu radostných okamžiků pro milující se dvojice. Nezadané Panny si budou neobyčejně rozumět se zrozenci znamení Býka.

VÁHY: Můžete mít pocit, že vám něco uniká mezi prsty, že jste něco nestihli. Nenechte se stresovat a tlačit do kouta. ♥ Dobře budete vycházet se Střelci.

ŠTÍR: I malé zakopnutí může být k něčemu dobré. Víc si pak budete vážit toho, že jindy všechno klape a daří se. ♥ Láska vám navrací vnitřní rovnováhu.

STŘELEC: Nový týden znamená nové příležitosti a výzvy. Naskytne-li se vám šance na zajímavý obchod, tak ji využijte.

KOZOROŽEC: ♥ Kouzlo náhody vám připraví nečekané a příjemné chvíle s někým hodně přitažlivým. Nezadaní mohou poznat životní lásku.

VODNÁŘ: Řešte jen to, co je nutné a co musíte. Nezasahujte do kompetencí druhých, vaše rady by stejně nebyly doceněny.

RYBY: Je vhodný čas pro investice do bydlení, do rodinného zázemí. ♥ Možná dnes cosi nevyhodnotíte objektivně.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453253
DnesDnes569
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1160
Tento měsícTento měsíc4199

Partnerské weby

apartman banner