02H90073BERAN: Dívejte se pozorně kolem sebe. Dost možná si všimnete něčeho, co byste jinak přehlédli. Prožijete pocit štěstí.

BÝK: ♥ Krásu společného souznění zažijete nejen v

 ustálených vztazích. Láska je dnes připravena i pro nezadané.

BLÍŽENCI: Čeká vás hezký den, kdy vám půjde všechno pěkně od ruky. Obchodům se ale dnes vyhněte obloukem. Utratili byste víc, než můžete.

RAK: Budete plni touhy udělat radost někomu blízkému. Zapátrejte v oblasti zálib a určitě vás něco napadne. Buďte empatičtí.

LEV: Nic vám nebrání v tom, abyste si splnili nějaké sny, mohou být náročnější z hlediska financí. Hvězdy soudí, že peníze by pro vás v tomto čase neměly být problém.

PANNA: Váš temperament, energie, zažívají dobré časy. Nic pro vás není problém, s každým úkolem se snadno vyrovnáte. ♥ V lásce si nemusíte nic odpírat.

VÁHY: Dávejte si pozor na jazyk. Přílišná otevřenost před lidmi, kteří nedovedou být diskrétní, by se vám nemusela vyplatit. ♥ Všechno bude v pohodě.

ŠTÍR: Pokud jde o finanční záležitosti, hvězdy máte na své straně. I tak byste ale veškerá rozhodnutí o penězích měli dobře zvažovat. ♥ Máte důvod usmívat se na svět.

STŘELEC: ♥ Je něco, od čeho se odvracíte, co raději nevidíte? Je nejvyšší čas pochopit potřeby partnera a podle toho se zařídit.

KOZOROŽEC: Je na čase, abyste zrealizovali své plány, nastal k tomu vhodný čas. Jen pozor, aby vás dnes někdo nevyvedl aprílem.

VODNÁŘ: Okolnosti vám hrají do noty, jak se říká. Jenže pozor, pokud jste v posledním čase zanedbávali své zdraví. To se vám teď vrátí i s úroky.

RYBY: Nesnažte se zvládnout a stihnout udělat více věcí najednou. Leccos se může komplikovat a ani fyzických sil nebudete mít nazbyt.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453254
DnesDnes570
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1161
Tento měsícTento měsíc4200

Partnerské weby

apartman banner