Beran
Výsledky se dostaví
Bude ztřeba, abyste po celý týden byli dostatečně razantní. Jakékoli váhání z vaší strany může zapříčinit řadu problémů. Toto období je pro vás příznivé i díky podpoře hvězd. Můžete očekávat změnu v životě, nový začátek, vše podle toho, jak da lece je vyspělý váš duch. I dlouho očekávané záležitosti se mohou naplnit. V závěru týdne se dočkáte ovoce své práce.

Býk
Štěstí máte na své straně
Pokud vás čeká jednání na úřadech nebo u soudu, bude štěstí i v těchto případech stát na vaší straně. Je však třeba počítat se vstřícností k okolí obecně. Buďte dostatečně štědří k těm, kteří vám pomáhají. Je to rovněž ochrana před lidskou zlobou. V závěru tohoto týdne se zřejmě dočkáte materiálního zisku, neutrácejte ale příliš a zbytečně.

Blíženci
Nebojte se mluvit
Počátkem týdne asi budete v očekávání budoucích událostí. Ale než k nim dojde, dozvíte se jisté důležité informace. Pak bude záležet na vás, jak je v dalších dnech využijete. Určitě buďte komunikativní. Díky mluvení dosáhnete svých cílů a to se týká i finančních zisků. Nepříjemnosti řešte aktivním přístupem. Pokud se vás něco dotkne, zvládnete to, což vám dá hodně energie do dalších dnů.

Rak
Vůle bude důležitá
Bude hodně záležet na vaší vůli. Pokud ji uplatníte, budete mít úspěch snad ve všech oblastech činnosti. Důležité je, abyste nepodlehli nátlakům z různých stran, neboť pak by se vám „otěže", které svíráte, vymkly z rukou. Možná budete mít tendenci věnovat se okultním záležitostem. Zkusit to můžete, ale buďte dostatečně opatrní. Rodina i přátelé by vám měli být dobrým zázemím.

Lev
Jděte směle vpřed
Dostanete se do situace, kdy si nebudete moci dovolit zůstat stát na místě. Jít vpřed je to jediné, co je správné, jinak vás okolnosti převálcují. Mohou to být různé události, ale stejně tak třeba vaše konkurence. V tomto období si hleďte zdraví. Kolem poloviny týdne vám budou hrozit jisté problémy. Hledejte proto ve svém okolí spojence a přátele. Věřte si, nedejte na sliby, ale sledujte činy. Ty hovoří jasnou řečí.

Panna
Šance na zlepšení života
Již od prvních dnů tohoto týdne máte velkou šanci zlepšit si životní pozice, a to jak na hmotné úrovni, tak i v mezilidských vztazích. Bude se vám dařit ve všech činnostech. Vedete-li nějaký spor, věřte, že jej vyřešíte. Vyjasní se vám vaše další životní cesta. Tuto dobu využijte k rozjezdu dalších aktivit. Výsledků své práce se dočkáte v relativně krátkém čase.

Váhy
Příjemné zážitky
Již od počátku týdne se můžete těšit na příjemné zážitky a těch by mělo být dost. Týká se to i činností, které jste rozjeli kdysi dávno. Aktivní přístup v tomto čase vám umožní řešit zapeklité případy, se kterými jste si donedávna nevěděli rady. Určitě pro své další cíle hledejte spojence a nové kontakty. Nezapomeňte přitom, že za poskytnuté služby je třeba odměňovat.

Štír
Dobré zprávy
Budete dostávat dobré zprávy, které vás ubezpečí o správnosti zvoleného směru ve vašich důležitých aktivitách. Bude se vám dařit i ve společenských záležitostech. Určitě se zúčastňujte takových akcí, jako jsou večírky či posezení v kavárně. S velikou pravděpodobností budete mít radost nejenom ze svých úspěchů, ale i z úspěchů bližních. Budete dostatečně populární i v širším kontextu.

Střelec
Podpora přijde na cestách
Můžete si být jisti podporou svého božstva zvláště pak na cestách, ať jde již o cesty služební nebo o výlety či léčebné pobyty. Hvězdy vám v případných krizových chvílích ukáží směr, kterým se máte dát. Následné události vám to potvrdí. Podpory ve vašich činnostech se vám dostane od rodiny i přátel. Pokud máte co do činění s úřady, pak vše dobře dopadne.

Kozoroh
Obnova sil
Ať už se s vámi dělo cokoli, v současné době máte velikou šanci na obnovu energetických zdrojů, jinými slovy obnovu sil. Možná jste nedávno prožili neskutečný pád. Buďte však opatrní a hleďte si svých zkušeností jako klenotů. Pomohou vám v dalším období, které nemusí být zrovna jednoduché. Nedejte se zatáhnout do emočních střetů. Hvězdy pak budou při vás stát a pomohou vám v řadě situací.

Vodnář
Navazujte přátelství
Určitě hledejte kontakty, navazujte nová přátelství, buďte aktivní na společenských akcích. Pomůže vám to v budoucích časech, neboť budete moci díky tomu ledacos realizovat ve prospěch svůj i těch, na kterých vám záleží. Uvidíte, že vaše šance na zlepšení životní úrovně se zvýší. S velikou pravděpodobností se toho dočkáte již brzy. Pokud budete mít tendenci k ezoterickým či náboženským záležitostem, nebraňte se tomu.

Ryby
Využijte dobré konstelace
Je třeba vědět, že cestu životem v tomto období máte jasně danou. Zřejmě jde o řešení konkrétního "balíku" problémů. Máte k tomu velmi dobré předpoklady. Takže této konstelace využijte a buďte dostatečně aktivní. Váháním se můžete dostat do nepříjemných situací. Tlaky z okolí pak mohou být nesnesitelné. Určitě se setkávejte s přáteli, buďte rozumně otevření.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500692
DnesDnes341
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc12038

Partnerské weby

apartman banner