REPRO BERANA: indusguru.com

BERAN (21. března – 20. dubna)
Stacionární Merkur vám značně ulehčí život. Využijte vědomostí, které jste kdysi získali a zatím se vám nehodily. Všichni Berani jsou plni nespoutané energie a rychle se rozhodují. Navíc letos mají podporu - na začátku období v ascen

dentu Berana, na konci února v postavení Měsíce v jejich znamení. Leden bude velmi příznivý měsíc.
Beranům narozeným v první dekádě přinese příznivý osud úspěchy v zaměstnání i zlepšení finanční situace. Můžete to trochu oslavit, ale nepřehánějte - ani s utrácením. Že vám planety tento měsíc přejí, jistě už cítíte ve vztazích jak doma, tak s kolegy na pracovišti. Měsíc ve znamení Berana přináší narozeným ve druhé dekádě velkorysost. To je sice hezké, ale ani zde byste to neměli přehánět. Pracujete-li v kontrole, dejte pozor, abyste ze své velkorysosti neměli nepříjemnosti. Berany narozené ve třetí dekádě čeká veliká hádka a po ní citové zemětřesení. Pochopíte konečně, že ten, s nímž jste se až doposud jen hádali, je vlastně vaší životní láskou. Záleží tedy nyní jen na vás, co s tím uděláte. Ale asi nebude stačit jen říci – co se škádlívá, rádo se mívá.

 

BÝK (21. dubna – 20. května)
Býci mají v sobě plno energie a navíc houževnatost dokončit dílo, které započali. I přes vyčerpání, únavu a všechny překážky.
Býky narozené v první dekádě čekají nějaké problémy. Planety radí – neprobírejte to doma, rozhodněte se sami a rodinu postavte před hotovou věc. V zaměstnání se naučte říkat ne – nejste stroj a vaše zdraví není ze železa. A pozor na finanční ztráty. Býci narození ve druhé dekádě budou mít určité problémy s mezilidskými vztahy. Někteří lidé se vám budou chlubit tím, čeho dosáhli. I když se vám to zdá nepochopitelné, respektujte je. Dokažte se s klidem podivit a kladně jejich práci ocenit. Nic vás to nestojí a dobrý vztah bude uchován. Ani Býci narození ve třetí dekádě neprožijí únor bez jistých nepříjemností. Čekají vás určité změny a ty nebudou vždy podle vašich představ. Ale vyplývá z nich určitá svoboda a pro tu jste ochotni vydržet skoro všechno. Zmocnilo se vás podezření, že vše bylo na vás nalíčeno? Zůstaňte ve střehu, ale nejednejte ukvapeně, nikoho neobviňujte. Situace se vyjasní. Zůstaňte optimisty.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Zrozenci Blíženců, vynalézaví a stále v pohybu, pod ochranou svého intelektuálního a duchovního vládce Merkuru chtějí přijít na kloub všem problémům současnosti a vyřešit je. Zůstanou ale pouze u řady otázek.
Blížencům narozeným mezi 21. a 31. květnem hrozí nepříjemné zdravotní problémy. Občas se vrhnete do něčeho, na co vám vaše síly nestačí, a snadno přijdete do zbytečných komplikací s nepříjemnými následky. Hlavně dejte pozor kolem úplňku 7. února. Opřete se o rodinu, váš partner vás zná a bude vám dobře radit. Překvapení se dožijí Blíženci narození mezi 1. až 10. červnem. Váš pracovní partner za vámi přijde s takovými návrhy, že vás připraví v prvé chvíli o řeč. Nevíte, co máte dělat a jak máte reagovat.. Vezměte rozum do hrsti a nesnažte se vše rychle odmítnout. Přemýšlejte, diskutujte, třeba z toho budete mít i prospěch. Vaši spolupracovníci vás uznávají jako hlavu otevřenou, tak se snažte. Blíženci narození od 11. do 21. června pocítí teprve na konci měsíce mírné zlepšení své finanční situace. Přesto přijde ještě pár nepříjemností. Sice nic závažného, ale přesto vám zkazí náladu. Řešte je hned, nebo bude situace ještě horší.

RAK (21. června – 22. července)
Vodní znamení Rak představuje svět ticha, klidu a rozjímání. Takoví jsou i zrozenci tohoto znamení – rozvážní, skromní, vnímaví. A z těchto vlastností musíte čerpat právě v lednu, abyste měli na konci měsíce z předchozích dní příjemný pocit.
Raci narození v první dekádě překonali určité zdravotní neduhy a jsou opět plni energie a s ní se jim vrátil i pocit radosti a štěstí. Ovšem štěstí v lásce musíte vyjít vstříc. Využijte konjunkce Venuše s Plutem a člověku, který vás zajímá, se pleťte tak dlouho pod nohy, až si vás konečně všimne. Přízeň štěstí se projeví i ve financích. Vše má na vás takový vliv, že se cítíte jakoby mladší. Říkají vám to i kolegové, takže na tom jistě něco bude. Raci narození od 2. do 11. července mají na dohled zimní prázdniny a už na ně netrpělivě čekají. Potřebují si odpočinout. Jen si v práci hlídejte papíry, dokumenty a maily. Pokud by se nějaký ztratil, bylo by po vytoužené dovolené na horách. Raci narození od 12. do 22. července čeká překvapení. Přihlásí se po dlouhé době staří kamarádi a kupodivu nebudou od vás nic chtít. Jen si chtějí nostalgicky zavzpomínat na staré časy.

LEV (23. července – 22. srpna)
Zrozenci Lva mají v sobě oheň a jejich vládce Slunce jim velí, aby byli vždy vpředu, všude vidět. Využijte své tvořivosti a velkorysosti nejen ve svůj prospěch, nýbrž i všech kolem sebe. Vrátí se vám to…
Lvi narození v první dekádě nedokáží odpočívat. Musí vše stihnout, i kdyby měli vyčerpáním padnout. Neberte si toho tolik. Nepouštějte se teď také do zbytečných diskusí a výměn názorů. Hlavně dejte pozor, abyste v zápalu boje někoho neurazili. Později by vás to mrzelo, ale vyřčené slovo ani párem koní zpátky nevtáhneš. Lvům narozeným ve druhé dekádě bude poněkud ztrpčovat život Měsíc. Na pracovišti zhoustne atmosféra, očekávají se nějaké změny a vy nevíte, nakolik se budou týkat i vás. Ani s partnerem a bližními si příliš neužijete. Nebuďte nervózní, tím se situace ještě zhorší. Lvi narození ve třetí dekádě by měli dávat pozor na své zdraví. Uzavřeli jste se do sebe a tím maskujete svou nejistotu před událostmi příštími. Pusťte se do práce a zjistíte, že to nebylo tak zlé, jak to vypadalo. Jste přede Lvi a ti nikdy necouvají. Předveďte se partnerovi a svým nejbližším jako jistota a síla sama. Jejich podpora vám dodá další sebevědomí.

PANNA (23. srpna – 22. září)
Inteligentní, spolehliví a pracovití zrozenci Panny jsou také plni elánu a s hlavou plnou nápadů. Jen to nepřežeňte. A dejte si pozor na peníze. Snadno se spletete, z malé chyby jsou pak velké problémy. Ujasněte si svůj vztah s partnerem, stojíte na křižovatce.
Panny narozené v první dekádě, pokud nejste na zimní dovolené, pak jistě máte hodně povinností, které není vhodné odkládat. Potřebujete-li někoho po svém boku, harmonické spojení pro vás jsou Vahami, Býk a Rak. Vyhněte se hádce v dopravním prostředku i se sousedy. Panny narozené ve druhé dekádě mají pocit, že je něco svazuje. Nedejte se svést tímto pocitem k neuváženým krokům, mohli byste pozdě litovat. Zejména se vyvarujte ukvapeného jednání, pokud se týče zdraví. Při rozhodování se řiďte osvědčeným třikrát měř a jednou řež. Také Panny narozené ve třetí dekádě nemusejí vzhlížet k obloze, i pro ně je pozice Měsíce neutrální. Zato vy sami máte plno energie, nechybí vám i ve finanční sféře. Jen pozor, abyste odlišili investice od podvodů. Tento měsíc se vám bude dařit, nedejte se svést různými nešiky, kteří se vám pletou pod nohama. Zachovejte si veselou mysl, budete mít obdiv i doma.

VÁHY (23. září – 23. října)
Zimní počasí vás příliš neláká do přírody, raději doma v teple vychutnejte klid a promýšlejte, co v práci změnit k lepšímu. Jako zrozenci Vah držíte v rukou misky, které se naklánějí na tu či onu stranu. Zvažujte dobře své úmysly i vztahy jak na pracovišti, tak i v rodině.
Váhy narozené od 24. září do 3. října mají paní Štěstěnu na své straně, ať jde o zaměstnání nebo o partnera. Jenom nezkoušejte zvládnout všechno najednou. Práci si rozumně rozplánujte a nechte si čas na rodinu i odpočinek. Nejbližší vám připraví nějaké překvapení, které pozmění vaše dosavadní plány. Váhy narozené mezi 4. až 13. říjnem mají na své straně přízeň Měsíce, hlavně úplněk 7. února. Ať si teď řeknete o cokoliv, nenajde se nikdo, kdo by vám odporoval. Pokud potřebujete vrátit nějakou věc nebo půjčené peníze, stačí jen říci. Super měsíc pro ty, co pracují hlavou. Váhy narozené od 13. do 23. října budou mít menší problémy v rodině. Na jedné straně je dobře, že se šetří, ale na druhé – jak zbavit partnera fatálního strachu z budoucnosti? Pokuste se vymyslet něco originálního, zapojte děti nebo přátele, snažte se přivést rodinu na jiné myšlenky než na finance. V zaměstnání je vaše pozice v pořádku.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
Zimní nálada dodává Štírům duchovní rozměr. Podporuje jasné myšlení, bystrý úsudek a tím i přesný odhad situace. Je vhodný čas navštívit příbuzné, pohovořit o změnách v široké rodině. Při rozjímání nad budoucností je na prvém místě zabezpečení rodiny. Ohledně peněz máte dobré nápady, zrealizovat je ale bude stát spoustu sil.
Zrozence Štíra z první dekády tentokrát hvězdy varují před velkými výdaji. Nápady máte dobré, ale nesmí se to přehánět. Štíry narozené ve druhé dekádě také čekají finanční problémy, které budete muset rozlousknout. Ovlivní i rodinnou pohodu. Hvězdy radí, nedejte se strhnout k hádkám, tím se nic nevyřeší. Držte se zaběhlých kolejí a zkuste rozumně plánovat spolu s partnerem. Neztrácejte vzájemnou důvěru, podpořte se. Jistě se východisko najde. Štírům narozeným ve třetí dekádě bude klást celý únor Měsíc překážky. Přestaňte do nekonečna rozebírat, jak a proč to v práci nejde. Uvědomte si konečně, že kolegové, kteří v práci mnoho nemluví, nejsou rozzlobaní, ale pouze unavení. Když komunikaci s nimi omezíte jen na nejnutnější, bude to lepší.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
Zrozenci znamení Střelce pod vládou spravedlivého Jupitera jsou vyhlášení svou nebojácností a oblibou riskovat a to je právě ten kámen úrazu. Někdy při tom ztrácíte zábrany a nemyslíte na následky! Vaše sebevědomí upevňuje i pocit, že jste nepostradatelnými členy pracovního kolektivu. Snažíte se přijít na nové nápady, víte, že někdy šikovný malý nápad může přinést velké zisky.
Střelci narození v první dekádě si hned s vedoucím padli do oka. Vůbec zatím netušíte, oč jde, ale je vám jasné, že vaše smělé návrhy podpoří. Aniž to tušíte, rozhoduje se o vaší budoucnosti a vypadá to slibně. Střelci narození od 3. do 12. prosince mají dobrou náladu a vidí věci jen růžově. A partner vám dokáže, že vaše báječná shoda není jen náhoda. Vaše postavení v zaměstnání je velice dobré a finanční situace stabilní, lepší něž v předchozích letech. Jen neusněte na vavřínech. Střelci narození od 13. do 21. prosince jsou velice společenští a všude vítáni. Umíte dobře mluvit. A mluvit budete hodně a přinese vám to úspěch. Jen vystupujte sebevědomě a dávejte najevo, že o tom, co navrhujete, vůbec nepochybujete.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
Povahu Kozorohů ovlivňuje to, že se narodili v zimě. Jsou pomalejší, trpěliví, pracovití, ale i egocentričtí a milují samotu. Ale vy jste nyní spokojeni a máte dobrou náladu. To, co jste si stanovili jako cíl, se vám daří uskutečňovat. Když zjistíte, že vás ostatní hodnotí jako hrdinu, můžete se jen pousmát. To, že jste nahlas řekli pravdu, za velké hrdinství opravdu nepovažujete.
Kozorozi narození v první dekádě mají menší problémy doma. Protějšek má černé dny, něco ho trápí a vy to odnášíte, protože jste nejblíže. Zachovejte klid a hlavně se nesnažte na něj naléhat ani mu nějak vylepšovat náladu, bylo by to ještě horší. Raději se pusťte do práce, uvidíte, jak se vám bude dařit. Kozorohy narozené ve druhé dekádě čeká překvapení. Přihlásili se kamarádi, které už dlouho neviděli. Víte, že není nic horšího než marnotratní, nestálí kamarádi. Ale nemusíte se bát, tito od vás nic nebudou chtít. Důležité je, že jste navázali tam, kde jste před lety skončili. Kozorozi narození ve třetí dekádě, nezlobte se na své partnery, že mají tajnosti. Nechte si vše vysvětlit, pak pochopíte, že to bylo z lásky, že se to nedalo udělat jinak a že vám o tom neřekli, aby vám nepřidělávali další starosti.

VODNÁŘ (21. ledna – 18. února)
Zrozenci vzdušného znamení Vodnáře se cítí jako v nějakém víru tvořivosti a plní idealistických nápadů, které se v jejich hlavách vynořily za dlouhých, chladných dní a nocí. Vaše úsilí zdokonalovat se i své okolí, rodinu, spoluzaměstnance, podporované revolučním Uranem, vám nedá v lednu pokoje.
Vodnáři narození v první dekádě se v tyto dny mohou věnovat úspěšně mnoha činnostem, ale dobří budete především ve studiu a v práci. Vydáte-li se do společnosti, budete se nudit a budete mít pocit, že jste promrhali drahocenný čas. Zrekapitulujte svá novoroční předsevzetí a promyslete, co se nyní dá realizovat. Období je přímo ideální. Nezapomínejte na své nejbližší, hlavně děti, probírejte s nimi jejich problémy. Vodnáři narození ve druhé dekádě mají na své straně Měsíc, je velmi silný a bude jim pomáhat hnát věci kupředu. Komunikace s partnerem vám problémy nedělá. Domů přicházíte v dobré náladě, a pokud je vaším partnerem zrozenec Blíženců, Střelce nebo Vah, tvoříte dvojici, která dokáže překonat mnohé překážky. Leden přeje i Vodnářům narozeným ve třetí dekádě. Planety vám radí, abyste se drželi v ústraní, nezvedli telefony. Zanedlouho se ukáže, že pravda, kterou jste v práci prosazovali, byla na vaší straně. Pak bude vše v pořádku a můžete očekávat příjemný telefonát svého obchodního partnera nebo nadřízeného.

RYBY (19. února – 20. března)
S Rybami vždy přichází čas pokory, citu a pochopení. Začínáte více myslet na své zdraví, víte, že ho potřebujete, abyste s jarem mohli pracovat na zahrádce, na poli. Tento rok je pro Ryby velmi významný, Měsíc je totiž v jejich znamení, a tak posiluje jejich vliv.
I když vás vše žene kupředu Ryby narozené v první dekádě, nepospíchejte, nebuďte netrpěliví. Věnujte se rodině, dětem, svým rodičům. Jste-li nezadaní uvědomte si, že z dobrého kamaráda se může velice rychle stát životní láska. Je jenom potřeba, abyste sebrali dostatek odvahy, která je k takové zásadní změně nutná. Ryby narozené od 1. do 10. března budou sice vstávat trochu zamračené, brzy se vaše nálada zlepší. Pozvání na akci spojenou s ochutnávkou vína neodmítejte. Červené víno je plné antioxidantů, uděláte dobře svému zdraví. Zatím se vám vše daří, ale stůjte pevně na zemi, nemusí tento stav trvat věčně. Buďte ostražití a snažte se neutralizovat veškeré podněty k neshodám. Pokud jde o zaměstnání, není vyloučeno, že by mohlo dojít k nepředvídaným událostem. Neriskujte v investicích, raději myslete na zadní kolečka. Nezapomeňte na důležitý telefonát osobě, která by vám mohla být v budoucnu prospěšná.
(ndro)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469876
DnesDnes291
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden291
Tento měsícTento měsíc1506

Partnerské weby

apartman banner