Trochu se rozmazlujte! Pak je lehčí navodit v duši rovnováhu. Stačí několik minut denně. Snažte se vyšetřit si čas - vyplatí se to!
Masírování vyvolává prokrvování
Ráno při sprchování se snažte paže i nohy masírovat masážní rukavicí nebo kartáčem krouživými pohyby od zdola nahoru. To nejen zjemňuje pokožku, ale podněcuje i prokrvování a zbavení těla škodlivých látek.
Sauna nebo parní lázeň
Urychlí zbavení se škodlivin z těla. Jděte se někdy vypotit. Jeden den v týdnu v sauně nebo parní lázni umožní vyplavení škodlivých látek a vody z těla.
Dechová cvičení proti napětí
Tím přivedete tělo a duši do souladu. Zavřete oči a dvanáctkrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Představte si, jak vzduch proudí celým vaším tělem. Vědomým dýcháním uvolňujete napětí, které je ve vás. Toto cvičení, které zabere minimálně času, je ideální start do každého dne.
Být zcela uvolnění
Vědomě vypněte a vychutnávejte si například večer chvíli před spaním čtením pěkné knížky. To pomáhá odbourávat stresové hormony a kromě toho se urychlí spalování tuků.
Levandulová koupel
Dejte si do vany při napouštění hrst levandulových květů, pět kapek levandulového oleje a trochu mléka. Vychutnávejte si tuto koupel asi čtvrt hodiny a zapomeňte na stres, který vás během dne provázel. Kromě toho mléko ve vodě zjemní vaši pokožku.
(nech)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472059
DnesDnes83
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2474
Tento měsícTento měsíc3689

Partnerské weby

apartman banner