Co dělají ženy pro svou postavu? Nechte se inspirovat několika tipy ze světa:
Thajsko - ostrá zelenina a koření
Asiatky mají rády pikantní jídla a téměř všechno dochucují ostrým kořením, jako je chilli a zázvor. Z toho se těší jejich postava, poněvadž ostré látky v koření přivádějí látkovou výměnu do činnosti a zvyšují spotřebu kalorií.
Japonsko - štíhlí ve spánku
Mnoho Japonců si dopřává v poledne dvacet až třicet minut času na zdřímnutí. Je to dobře, poněvadž kdo dostatečně spí, má v krvi méně stresových hormonů, které jsou zodpovědné za nadváhu. Tím zůstává tělo snáze štíhlé.
Maďarsko - kyselé zeštíhluje
Kysele naložená zelenina, jako jsou paprika nebo okurky - Maďaři je milují a vlastně jim pomáhají, aby zůstali štíhlí. Ocet totiž udržuje hladinu cukru v rovnováze a zabraňuje náhlým návalům hladu, usazování tuku.
Holandsko - vzhůru na kolo!
Zde je skutečně více kol než lidí. Čtyřiapadesát procent Holanďanů používá kolo denně, například pro cestu do práce. To spotřebovává za hodinu 440 kalorií.
Jižní Afrika - zeštíhlovací nápoj
V Jižní Africe je národním nápojem čaj Roibos. Neobsahuje žádné kalorie, chutná od přírody sladce, a tak je snadné s ním odolávat atakům mlsání. Bio-látky v něm obsažené kromě toho podporují odbourávání tuků.
Francie - dlouhé doby pro jídlo
Stolování v pohodě a bez spěchu Francouzi milují a jejich linii to dělá dobře. Neměli bychom zapomínat, že pocit nasycení nastupuje asi po dvaceti minutách, jíme automaticky méně.
(alž)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474949
DnesDnes116
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1290
Tento měsícTento měsíc6579

Partnerské weby

apartman banner