Do bronzova opálená pokožka vypadá sexy. Chyby na kráse, jako je vyrážka, flíčky a jiné nedostatky se na ní ztrácejí, opálení je dokonale zakrývá. I bez make-upu vypadá pleť upraveně, zdravě, mnohem mladší. Jak si udržet nádherné

opálení co nejdéle? Nechte se inspirovat několika tipy.
V bílé opálení vynikne. Vybírejte ze šatníku bílé oblečení, opálení v něm mnohem více vynikne, navíc tato barva omlazuje, ubírá roky.
Pitný režim. Aby vám opálení dlouho vydrželo, důležitý je pitný režim. Za den je třeba vypít minimálně dva litry tekutin. Bez vody kůže ztrácí pružnost, vysychá, vrásky se prohlubují.
Nešetřete na kosmetice. Hydratační mléko, tělové gely, výživné emulze, na kvalitní kosmetice nešetřete. Jen tak si lze udržet sexy letní opálení.
Sprcha jen vlažná. Horká voda podporuje vysušení pokožky, proto dejte raději přednost vlažné sprše. Místo mýdla použijte sprchový olej, který pokožku dostatečně zvláční. Během sprchování zapomeňte na masážní rukavice, drhnutí kartáčkem, tímto způsobem byste jen přicházeli o atraktivní odstín.
Solárium s mírou. Pokud si myslíte, že si pomůžete častou návštěvou solária, není to zrovna dobrý nápad. Umělé slunce bronzový odstín sice může podpořit, avšak UV záření v soláriu je mnohem intenzivnější, a tak pleť při přílišném opalování vysušuje, přispívá tak k jejímu předčasnému stárnutí.
Samoopalovací krém. Je dobrý pomocník pro udržení letního opálení. Na pokožce, která má svůj tmavý základ, bude vypadat přirozeně.
Chvála ovoci a zelenině. Betakaroten je důležitý pro udržení zdravé pokožky. Podporuje zabarvení kůže, ale zároveň ji také chrání, když je vystavená slunečním paprskům příliš často. Pomáhá proti stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Betakaroten najdeme ve žlutém, oranžovém a červeném ovoci a zelenině - například v mrkvi, paprice, špenátu, brokolici, petrželi. Najdeme ho také na pultech lékáren v umělé podobě, kde je k dostání celá řada nejrůznějších produktů.
(mv)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501488
DnesDnes457
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4178
Tento měsícTento měsíc12834

Partnerské weby

apartman banner