Jste v nejlepším věku? Vypadat s přibývajícími roky stále svěže, atraktivně, mladě vyžaduje víc disciplíny, ale výsledek stojí za to. S blížícím se jarem se většina žen při pohledu na svůj nelichotivý odraz v zrcadle dokáže pořádně naštvat. Nepříliš ladné křivky si přeje dostat do formy pravidelnou návštěvou

fitness centra, intenzivním cvičením nebo tělo trápí obvykle nesmyslnými redukčními dietami. Na udržení hmotnosti a hlavně na vystouplé bříško či faldíky kolem pasu jednorázová dieta rozhodně nestačí. Když někde něco přebývá či ochabuje, nabízí se i jiné řešení. Postavu snů lze získat moderním způsobem, neinvazivním estetickým zákrokem.

Zbavit se tuku z břišní stěny, nežádoucích tukových ložisek i celulitidy z problémových partií umožňuje například injekční lipolýza. „Metoda spočívá v injekční aplikaci účinné látky minimálně 25 až 30 vpichy tenkými jehlami do kůže břicha. Aplikovaná látka způsobí rozpuštění tuku a jeho odplavení mízními cestami. K zajištění maximální bezbolestnosti je možné použít anestetikum. Nenáročný zákrok probíhá ambulantně, celá procedura trvá asi půl hodiny. Pacient poté může odejít ihned domů. U většiny případů dochází po výkonu k mírnému zarudnutí a mírné bolestivosti, tyto příznaky však odeznívají již druhý den. Léčba by se měla opakovat v odstupu tří až čtyř týdnů několikrát, zhruba pětkrát až šestkrát. Již při první aplikaci dochází ke zmenšení objemu asi o jeden až dva centimetry. K zesílení efektu u nás léčbu kombinujeme s mírnou lymfodrenáží, urychlující odplavení fragmentů tuku do mízních cest,“ říká MUDr. Hana Duchková, DrSc., vedoucí lékařka teplického Sanatoria Europa.

Injekční lipolýza odstraňující menší ložiska tukových zásob v problémových partiích, kde ani dieta a cvičení nemají velký efekt, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Tímto šetrným způsobem může být tuk odstraněn rovnoměrně nejen z břicha, ale například i z krku, podbradku, stehen, hýždí. Po ošetření lze u někoho očekávat nepatrné svědění, ošetřené plochy mohou být citlivější na dotyk. Rozhodně tento zákrok nevyžaduje pracovní neschopnost. Nedoporučuje se po něm několik dnů pobývat na přímém slunci, v soláriu, sauně, v lázních. Ani intenzivní pohyb nebo provozování rekreačního sportu není určitou dobu po zkrášlovací kúře vhodné.

(pru)

DODATEK

Více se můžete dozvědět na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonním čísle + 603 501 306 či 420 472 742 253.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456536
DnesDnes398
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4443
Tento měsícTento měsíc7482

Partnerské weby

apartman banner