Není důležité, zda nosíte podprsenku velikosti B nebo D. Pro krásu malých nebo kyprých prsou můžete mnohé udělat. Následující jednoduché triky se postarají, aby byla pevnější, přitažlivější.

 

Cviky na hrudní svalstvo. Posilovat hrudní svalstvo můžete snadnou gymnastikou. Potřebný výsledek se dostaví ale jen tehdy, když budete vytrvalé. Ideální cvičební pomůckou je malý míč, tzv. overball, kilové činky nebo dvě plastové láhve naplněné vodou. Ve stoji spatném držte míč za zády ve výšce zadečku a stlačujte ho pevně oběma rukama asi deset sekund a pak uvolněte. Výchozí poloha pro další cvik je ze stoje. Vysuňte jednu nohu dopředu a ohněte koleno. Pravou ruku položte na pravé koleno, levá ruka s činkou (láhví) směřuje k zemi, rameno zvedněte z boku nahoru, až do svislé polohy. Lehněte si na břicho, rukama se podepřete, až jsou ramena narovnaná. Hlavu zdvihněte, vydržte v této poloze osm až deset sekund a pak se vraťte do lehu. Ve stoji spatném vezměte do každé ruky jednu činku, upažte, potom předpažte. Každý cvik opakujte nejméně desetkrát.

Správné držení těla. Nezapomínejte na to, že kondici prsou ovlivňuje i držení těla. Pokud nemáte správný postoj, hrbíte se, prsa budou ochablá, budou působit opticky menší. Dbejte na to, aby lopatky byly u sebe, břicho zatažené a prsa vypnutá.

Zaměřte se na jídelníček. Cviky můžete podpořit i pestrou stravou. Pamatujte na potraviny, které jsou bohaté na bílkoviny a obsahují estrogen. Zařazujte do jídelníčku mléčné výrobky, kuřecí maso, ryby, luštěniny, na zpevnění kůže mají vliv i brambory, celozrnné produkty, čerstvá zelenina a ovoce. Vhodné je zařazovat slunečnicová semena, mandle, ořechy.

Co dokáže masáž. Už naše prababičky znaly tajemství krásných prsou. Dobře věděly, že střídavý proud teplé a studené vody umí zázraky, zvlášť když se k ní ještě přidala domácí masáž. Pro zvlášť otužilé ženy lze doporučit kostky ledu, kterými si krouživými pohyby dopřejí blahodárnou masáž.

(se)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504541
DnesDnes173
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden2793
Tento měsícTento měsíc15887

Partnerské weby

apartman banner