Jak vyplývá z jednoho průzkumu, za nezbytnou součást kabelky rtěnku považuje více než osmdesát procent dámské populace.

Jakou barvu zvolit? Rudě červená je v dekorativním líčení aktuální barvou, v kosmetické výbavě stálicí. Dokáže zvýraznit

ženský půvab, dodá na přitažlivosti, atraktivnosti, sebedůvěře. Ne pro každou ženu je vhodná, sluší jen dokonale hladké pleti. Výběr správného odstínu rtěnky není snadný, neboť rtěnka mění barvu v závislosti od pH pokožky. Jestliže chcete zjistit, který je správný a bude vám slušet, rozhodně tak nečiňte vyzkoušením na hřbet ruky. Lepší je opatřit si malý vzorek a odstín nanést přímo na rty, a to na přirozeném denním světle.

Co dokáže zubní kartáček. Aby rty dostaly zdravý vzhled, byly opticky plnější, zkuste je jemně masírovat měkkým zubním kartáčkem. Tenhle osvědčený trik vás každé ráno připraví jen o pár minut, ale výsledek bude stát za to. Když rty ošetříte regenerační tyčinkou, speciálním balzámem na rty, docílíte hebké, dobře prokrvené pokožky a přitažlivějších úst.

Pro hezký vzhled. Zabránit zbytečnému vysušování rtů můžete i tím, že budete dýchat nosem. Pozor také na jejich časté olizování. Možná to na opačné pohlaví působí velmi sexy, ale pamatujte na to, že při častém opakování má pokožka sklon se vysušovat, může popraskat.

(se)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502635
DnesDnes140
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden887
Tento měsícTento měsíc13981

Partnerské weby

apartman banner