Oslabená potence, ztráta rozkoše, malá nebo nedostatečná erekce trápí až šestadvacet procent mužů ve věku nad padesát let. Čím je muž starší, tím se přidávají různé zdravotní neduhy a poruchy potence postihují muže ve věku kolem šedesátky až ve čtyřiceti procentech, u sedmde sátníků dokonce až v šedesáti procentech.

„Poruchy potence mají u muže celou řadu důvodů, u většiny mužů lze hledat příčiny psychického původu. Častou příčinou poruchy potence až impotence také u mladších mužů bývají prožívané deprese, pocity zoufalství, neřešitelnost prožívané situace, po zármutku a v dalších krizových životních situacích, kdy ztrácejí chuť na něžnosti a lásku,“ říká MUDr. Jan Miklánek. „V posledních letech častou příčinou impotence dostavující se u mužů, kteří dosáhli věku šedesáti a více let, bývá cukrovka druhého typu. Jde především o poruchy prokrvování v malé pánvi zasahující i pohlavní ústrojí dříve výkonného muže. Mnoho mužů, kteří prodělali infarkt myokardu, nebo mají závažné srdeční onemocnění a aterosklerotické postižení i mozkových cév, je postiženo až totální impotencí,“ připomíná J. Miklánek. Také u mužů, jež mají vysoký krevní tlak, dochází ke zhoršenému dokrvování pohlavního orgánu, což zesiluje ještě nadměrná denní spotřeba piva a alkoholu, varují lékaři.

Mnoha mužům pomáhá v případech sterility, problémů močového ústrojí, slabé erekci, nízké kvality spermatu mumio. Jde o léčivou látku, která se získává v obtížně přístupných skalách a jeskyních, kde se nachází převážně ve formě nánosů, rampouchů a v mnoha případech vytéká ze stropních trhlin některých jeskyní. Mumio je látka, která se dlouhodobě vytvářela v extrémních klimatických podmínkách a lze ji najít pouze v několika asijských lokalitách. Za nejkvalitnější se považuje mumio nalezené v oblasti Pamíru, z Altaje. Odpradávna se tato látka užívá jako velmi cenná surovina pro výrobu léků či samostatně, především při snížené imunitě, při ztrátě fyzických sil, jako všestranný biostimulátor s léčivými účinky jak na člověka, tak na zvířata.

Mumio v tabletkách, které se užívají jednou až dvakrát denně při jídle, si můžete objednat v zásilkovém obchodě Spirit.
(mv)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505027
DnesDnes86
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3279
Tento měsícTento měsíc16373

Partnerské weby

apartman banner