Sokol (21. 3 – 19 .4.)

Vaším průvodcem je pro toto období pavouk. Je brán za velmi pozitivní symbol. Vaše snaha již nějaké ovoce přinesla, ale další sklízet budete. Měli byste nyní velmi dobře vědět, co opravdu chcete, můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte.

Bobr (20. 4 – 20. 5.)

Váš vodní průvodce pro vás má poselství plné lásky, empatie, trpělivosti a vznešenosti. Vezměte si tyto pozitivní vlastnosti za své, můžete okolí doslova ohromit vystupováním. Zároveň se vám bude dařit v mnoha směrech, ale neberte vše jako

samozřejmost. Poděkujte vyšší energii.

Jelen (21. 5 – 20. 6.)

Síla a plánování by měly být vašimi přednostmi. Stůjte si za svým, ujasněte si ale dobře cíle. Vaše cesta nebude zcela jednoduchá, ale zároveň vás mnohému naučí. Nakonec ze svého snažení vyjdete jako vítěz. Buďte však trpěliví.

Datel (21. 6 – 21. 7.)

Kůň, který k vám v tomto čase přichází v podobě vašeho průvodce, má jasné sdělení. Ukáže vám, kde jste svázáni a kde byste měli zapracovat na odpoutání se a získání volnosti. Pokud vám okolí nepřeje, nebojte se říci ne a jít jinou cestou.

Losos (22. 7 – 21. 8.)

Oprostěte se od všeho zlého. Zapomeňte na to, co se vám událo a své emoce mějte pod kontrolou. Naučte se odpouštět, mějte na paměti, že jinak vás energie jiných lidí bude svazovat, má nad vámi moc. Vymaňte se z ní, buďte sami sebou.

Medvěd (22. 8 – 21. 9.)

Jestli se ve vašem životě odehrává něco, co nemáte pod kontrolou a stále to běží tak, jak nechcete, nezasahujte do dění. Nebojte se požádat vyšší moc o sílu a porozumění, nic se přece neděje náhodně. Role pozorovatele se nyní vyplatí.

Havran (22. 9 – 22. 10.)

Nebojte se vyššího poznání, hledejte nová místa, vhodnou literaturu, učte se na bázi duchovní. Poznáte především sami sebe, pak budete lépe rozumět i ostatním. Odpoutejte se od problémů, tím spíše od těch, které se vás netýkají.

Had (23. 10 – 22. 11.)

Naslouchejte svému nitru, svému srdci, dejte na první pocit. Rozum vám možná vaše vidění a cítění zprvu rozmluví, a tak zkuste vsadit na intuici. Občas se možná spletete v úsudku, ale častěji vyhrajete. Postupně budete získávat pevnou půdu pod nohama.

Sova (23. 11 – 21. 12.)

Nyní vás provází havran, který poukáže hlavně na vaše stinnější stránky. Poučte se z nich, neodmítejte je. Jen na nich zkuste zapracovat. Postupně se dostanete na mnohem pozitivnější vlnu, která vás ponese k úspěchům a stabilitě.

Husa (22. 12 – 19. 1.)

Je čas se držet v ústraní a být tzv. za šedou myšku. Ukázat, co ve vás je, můžete později. Máte spoustu předností, které za nějaký čas můžete dát na odiv okolí i sami sobě. Negativní vlastnosti se také projeví, ale budete o nich vědět. Je prostě doba poznávání a učení se.

Vydra (20. 1 – 18. 2.)

Nemusíte se nutně pouštět do boje jen proto, že ostatní bojují s vámi. Nevracejte údery, nechte vše negativní, ať po vás jen sklouzne a ztratí se v nenávratnu. Boj plodí zase jen boj a hrozí, že se dostanete do začarovaného kruhu.

Vlk (19. 2 – 20.3 .)

Pravdu najdete tam, kde jsou vaše kořeny. Pomůže vám v tom nejen vaše totemové zvíře, ale také průvodci. Bude vám nastíněna cesta, kudy jít, kde hledat odpovědi. Promluví k vám moudrost předků, ve které je veškeré vědění.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503887
DnesDnes120
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2139
Tento měsícTento měsíc15233

Partnerské weby

apartman banner