1107indi2Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Chcete si jít svou vlastní cestou, ale brání vám v tom jiní lidé, okolnosti. Přesto byste si měli říci, co chcete a zároveň si za tím i stát. Vaši průvodci vás nenechají samotné, jsou tu pro vás. Obracejte se na ně, ptejte se, odpoví

vám, ukážou cestu. Vydejte se klidně tam, kam chcete jít.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Pozor na emoce, které vás budou nyní hodně ovládat. Zvládněte vztek, zlobu, nebo získáte jen únavu a zoufalství. Hledejte vnitřní klid, meditujte, pročistěte si myšlenky, nechte s úsměvem na rtech reagovat ostatní. Vše se nakonec obrátí v dobré a bez vašeho přičinění se vyřeší.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Ne vše, co se jeví jako špatné, takové skutečně je. Pamatujte, že náhodně se neděje nic, vše má svůj důvod a svůj čas. Pokud se vám nedaří, všichni se obrátili proti vám, vesmír vám jen naznačuje, že se máte zastavit a popřemýšlet. Možná také nechat událostem volný průběh.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Dlouho jste stáli v ústraní, nyní je čas se ukázat. Nebojte se ukázat jasně, co chcete, nebojte se říci i to, co se vám nelíbí. Nemůžete stále jen plnit přání ostatních, nemůžete být v jejich područí. Probuďte k životu všechen svůj potenciál a um, neboť je nejvyšší čas.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Je skvělé umět se spolehnout sám na sebe. Ovšem nyní je čas se poradit, naslouchat okolí. Jste příliš zahleděni do svého nitra. Vaše totemové zvíře je mrštné, silné, ale jeho síla je také v kolektivu. Dejte prostor i jiným názorům, možná vás překvapí, jak vám mohou pomoci.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Pokud se vám něco nelíbí, měli byste se ozvat, jasně ukázat, co vám vadí. Často ale přeháníte a máte tendence útočit i tam, kde to není potřeba. Vše je jen o úhlu pohledu, to si nyní uvědomte. Nechte žít ostatní s jejich potřebami a vy se zaměřte na ty své.

Havran (22. 9 – 22. 10.)

Dejte do svého počínání více lehkosti a nadhledu. Nemusíte mít nutně vše pod kontrolou, ono to není ani možné. Spousta toho, co se kolem vás děje, se vyřeší bez vašeho přičinění. Zabývejte se jen tím, co se vás skutečně týká. Možná bude váš život najednou snazší.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Plížíte se tiše krajinou a jde z vás strach. Vážně si přejete být obávaným tvorem, kterému je lepší se vyhnout? Ukažte vstřícnost, snahu pomoci. Udělejte dobrý skutek. Překvapíte všechny kolem a získáte velké množství energie, která se nazývá láska. Bez ní totiž nelze žít.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Občas se vyplatí být hercem, přestože uvnitř vás dřímou jiné myšlenky. Skvěle tak vyjdete z bezvýchodné situace a můžete roztáhnout svá křídla moudrosti. Nebojujte zbytečně s ničím, co vám bere energii. Věnujte se duchovním směrům a meditujte, to vás výrazně posune vpřed.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pro vaše blízké jste oporou, rádi se na vás obracejí. Neznamená to ale, že si na svá bedra budete nakládat jejich problémy. Pomozte, poraďte, ale vzápětí se snažte od potíží ostatních odpoutat, byť se jedná o ty nejbližší. Problémy jiných sami nevyřešíte, ani nezměníte jejich myšlení.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Vaši nepřátelé znají dobře vaše slabiny. Vy z nich ale nyní můžete udělat své přednosti. Zaměřte se na vše, co víte, že vás omezuje. Pokud budete umět pojmenovat své obavy, zjistíte, jak s nimi naložit. Vezmete tak nepříteli zbraně z ruky, aniž byste museli bojovat.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Spolehněte se na tzv. třetí oko, uvidíte mnohem více než ostatní. Nebojte se poznání, snažte se mu jen porozumět. Meditujte, čtěte duchovní literaturu, nechte si poradit těmi, kteří znají mnohá tejmství. Otevřou se vám další možnosti a prostory a nic vás nepřekvapí.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428335
DnesDnes678
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden3533
Tento měsícTento měsíc23814

Partnerské weby

apartman banner