ice flower 2471413 960 720BERAN: Možná dnes zaslechnete něco zajímavého o místě, kam byste se rádi podívali. Udělejte si radost a naplánujte si tam dovolenou.

BÝK: Hazardní hry vám úsměv na tváři

nevykouzlí. Naopak, pokud byste se rozhodli hrát o peníze, mohli byste si zadělat na velké problémy.

BLÍŽENCI: Možná vás nemile překvapí nějaká složenka, nebo zaplatíte pokutu za špatné parkování. Něco nebo někdo se dnes postará o zásah do vaší peněženky.

RAK: Pokud před vámi někdo dlouho tajil nepříjemné překvapení, právě dnes se pravděpodobně dozvíte celou pravdu. Ale všechno zlé je pro něco dobré.

LEV: Než něco začnete kritizovat, přesvědčte se, jak se věci skutečně mají. Mohli byste někomu nespravedlivě ublížit. ♥ V osobním životě nečekejte zázraky.

PANNA: Na pracovní půdě by se nemělo odehrávat nic, co by vás mělo rozčílit, rozhodit, vyvést z rovnováhy. Stereotyp vám bude maximálně vyhovovat.

VÁHY: Hvězdy naznačují, že jsou před vámi velké věci. Když je uchopíte za správný konec, naplní vás spokojeností. ♥ V lásce to vypadá na neskutečně romantické chvíle.

ŠTÍR:Potřebujete zlepšit svou fyzickou kondici? Chce to jen odhodlání a pevnou vůli. Nemusíte přece lámat rekordy, i svižná chůze, lehčí běh přinesou užitek.

STŘELEC: Události kolem vás mohou mít nejasný charakter, proto pozor na to, jak je vyhodnotíte. Informace si vždy dobře ověřte.

KOZOROŽEC: Nevíte, co vlastně chcete? Uvařte si meduňku pro uklidnění a srovnejte si myšlenky. ♥ Věnujte plnou pozornost partnerovi.

VODNÁŘ: Pozor na podvodné jednání. Planety varují před ztrátou, nevylučují újmu na majetku. ♥ V rámci lásky sázejte na přirozenost.

RYBY: Zatímco vaše fyzická kondice půjde nahoru, vaše psychická výkonnost klesá. ♥ Dopřejte si romantiku, to vám zvedne náladu.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500677
DnesDnes326
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3367
Tento měsícTento měsíc12023

Partnerské weby

apartman banner