denBERAN: Rovnováha, která z vás vyzařuje, pomůže uklidnit nějaké spory na pracovišti. Budete tím, kdo celou situaci zvládne a nastolí přátelské ovzduší.

BÝK: ♥ Cítíte si milováni, což vám

dopřeje pocit, že zvládnete skoro všechno na světě. Nezapomeňte, že je důležité, abyste stejnou jistotu poskytli i svému partnerovi.

BLÍŽENCI: ♥ Dokážete se s partnerem navzájem obdarovat pozorností. Jste naladěni na stejnou vlnovou délku a to vám umožňuje plnit si přání i beze slov.

RAK: Energie by vám chybět neměla, bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Nebojte se ani větších výzev a úkolů. Vše zvládnete a sklidíte úspěch. Ideální je přidat si i fyzickou zátěž.

LEV: Důležité je mít před sebou reálné cíle. Snažte se nic neuspěchat, buďte ve svých očekáváních realisté, držte se při zemi. ♥ Večer přeje erotice.

PANNA: Jestli jste pochybovali o výsledku nějakého jednání, rozhodnutí, zřejmě budete mile překvapeni. Dnešek by se měl podle postavení planet celkově vydařit.

VÁHY: Nikam nespěchejte, disciplína a sebeovládání jsou dnes na místě. V opačném případě vám hrozí nehody, nepříjemnosti. ♥ Nemalujte čerta na zeď.

ŠTÍR: Chystáte se na úřad? Ne všechno půjde tak hladce, jak byste čekali, a podle vašeho přání. Neztrácejte ale úsměv, ať se děje cokoli. ♥ Žádná hádka netrvá věčně.

STŘELEC: Máte-li možnost zajímavě investovat, klidně to udělejte. Můžete dokonce i trochu zariskovat, ovšem v rozumných mezích. Zkuste si třeba vsadit.

KOZOROŽEC: ♥ Věnujte se především svému partnerovi. Potřebuje vědět, že jej milujete. Pokud jste nezadaní, vydejte se lásce naproti.

VODNÁŘ: Nevynucujte si respekt u kolegů v práci, nesnažte se za každou cenu prosadit své názory. ♥ Milostné touhy jsou na vzestupu.

RYBY: ♥ Planety nevylučují nové známosti. Můžete být trochu na rozpacích, ale stojíte-li o perspektivní vztah, překonejte obavy.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500692
DnesDnes341
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc12038

Partnerské weby

apartman banner