30226965 1749206761791980 4713472388245749760 nBERAN: Pokud se věnujete jakémukoli studiu, můžete počítat s tím, že vám chuť k získávání vědomostí chybět nebude. Využijte toho a vzdělávejte se.

BÝK: Rozčeřte trochu hladinu stereotypu, který vás svazuje. Najděte si

nového koníčka, přečtěte si o něm co nejvíce a snažte se vyniknout. Potěší vás to.

BLÍŽENCI: Je před vámi složitá situace, problém, a nevíte, jak se k tomu postavit? Jedině čelem. S vaším odhodláním vše dopadne na výbornou.

RAK: Pokud cestujete hromadnou dopravou, nezapomínejte, že ujít dvě zastávky po svých může prospět vašemu zdraví. Právě na zdraví byste teď měli myslet především.

LEV: Snažte se chránit před jarní únavou dostatečným množstvím vitaminů. Zařaďte do jídelníčku více čerstvého ovoce a zeleniny, snažte se hodně pobývat na čerstvém vzduchu.

PANNA: Čeká vás obchodní jednání? Zdá se, že směřujete k efektivnímu cíli. ♥ Je na vás vidět, že jste zamilovaní. Podle hvězd vám to určitě nějaký čas vydrží.

VÁHY: Máte před sebou poměrně náročný den. Jak se vydaří, záleží do jisté míry na tom, jak budete flexibilní, ochotní přizpůsobit se aktuální situaci.

ŠTÍR: Není vyloučeno, že se na vás někdo obrátí s prosbou o pomoc, radu. Neměli byste mu ji odpírat, ať už půjde o jakkoli citlivé téma.

STŘELEC: V zaměstnání bude potřeba více soustředění než v předchozích dnech. Jinak byste mohli opomenout nějakou drobnost, která se však nakonec ukáže jako podstatná.

KOZOROŽEC: Nastal čas vhodný pro změny. Je jen na vás, zda jste na to připraveni. Pokud ne, nic nelámejte přes koleno, jak se říká, raději vyčkejte.

VODNÁŘ: Konstelace vypovídají o negativních tlacích, napětí. Mohou se ozvat i pocity frustrace, nedocenění. Chce to nadhled.

RYBY: Získávejte nové zkušenosti, můžete se pustit i o nějakého nového projektu. ♥ Pozor na nedorozumění, střet názorů.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470958
DnesDnes170
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1373
Tento měsícTento měsíc2588

Partnerské weby

apartman banner