1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Až se zahojí všechny rány, které jste utržili v uplynulém období, až budete zcela zotaveni, můžete se pustit do další práce, jít novou cestou. Zároveň vypusťte vše, co vám v minulosti ublížilo, a zaměřte se na budoucnost. A mějte na paměti, že každá fyzická nemoc je jen známkou duševní nesrovnalosti

pramenící z minula.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Měli byste změnit myšlení, příliš dáte na názory jiných lidí, jste ovlivnitelní okolím. Je na čase vnímat také své nitro, své zkušenosti, které jsou koneckonců nepřenosné. Dají vám možnost orientovat se ve všem, co přijde, mnohem lépe. Díky vašemu jednání, jež bude vycházet z vašeho srdce, nemůžete udělat chybu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Vše kolem vás se dá do pohybu, může dojít i k docela velkým změnám. Nebojte se přijmout to, co neznáte. Máte šanci potkat zajímavé lidi, kteří mohou být pro vás velmi důležití. Váš život jako takový se začne proměňovat, buďte tedy pozitivní a připravení. Váš totemový ochránce nad vámi drží stráž.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Pokud vás přepadne špatná nálada, která se může podepsat na komunikaci s ostatními, nehledejte viníka nikde jinde než v sobě. Jen tak potom můžete napravit případné škody co nejrychleji, dát do pořádku vše, co se pokazilo. Hledejte tedy klid a čistěte myšlení, meditujte, relaxujte. Emoce budete mít pod kontrolou.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Obecně platí, že vše, co vyšlete do prostoru, se vám dříve nebo později vrátí v umocněné podobě. Jestliže se domníváte, že vám v minulosti někdo ublížil, vězte, že v brzké době se mu to vrátí v podobě nějakého trestu. Vy se musíte oprostit od myšlenek na pomstu a nechat věcem tzv. volný průběh. Boží mlýny prostě fungují.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jednejte na základě svých vlastních myšlenek a nápadů, buďte soběstační ve všem, co bude nutné podniknout. Nikdo vám nyní nepomůže, za svými sny a cíli musíte jít sami. Ale jste dostatečně vybaveni, jen si více věřte. Strach, který by vás mohl ovládnout, pramení z vašeho nedostatečného sebevědomí.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Očekávejte skvělé zprávy a možná i překvapivá odhalení. Může se jednat o pochopení nějakých vztahů nebo o konkrétní záležitost spojenou s novým projektem. Zda to vše ovlivní vaši dlouhodobou budoucnost, záleží zcela na vás. Nebojte se rázných rozhodnutí ani změn. Zůstaňte pokorní, jen tak si své štěstí udržíte.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Kolem vás se může rozhostit poklidné prostředí, vše půjde tak nějak samo a snadno. Zároveň to ale může znamenat klid před bouří. Užívejte si tedy pohody, ale buďte připraveni i na případné změny a nečekané události. Nezapomínejte dobíjet energii třeba fyzickými aktivitami nebo meditacemi v přírodě.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

V tomto období se bude obecně dařit mezilidským vztahům, ale nejvíce můžete utužit vztah partnerský. Zaměřte se proto i na svého partnera, všímejte si jeho potřeb. Pokud jste nezadaní, připravte se na seznámení, které se může ukázat jako dlouhodobě perspektivní. Časem může jít o opravdu trvalý vztah. Buďte vstřícní a empatičtí.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Dařit se vám bude všude tam, kde je potřeba jednat s úřady či soudy. Je také velmi dobrá doba na podepisování nových smluv a uzavírání dlouhodobých závazků. Měli byste jednat promyšleně, a pak si můžete v poklidu a bez starostí užívat následující týdny nebo i měsíce, aniž by vás cokoli z pohodlí rušilo.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Připravit se můžete na skvělé dny, které budou přát obchodům či spolupráci na všech úrovních. Možná objevíte spřízněnou duši, skvělého kamaráda, nebo dokonce velkou lásku. Na obzoru jsou tedy setkání či seznámení s někým, s kým budete sami sebou a opravdu šťastní. Nebojte se tomuto člověku otevřít své srdce.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Vesmír stále přeje vašim krokům a činům, měli byste toho tedy využít. Nebojte se pustit do všeho, co se vám doposud zdálo nad vaše síly. Uvidíte, že nic není nemožné. Udělejte také dobrý skutek, myslete i na ty, kteří tolik štěstí jako vy neměli. Nemusí jít o finanční dary, ale třeba o pouhá setkání a psychickou podporu.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456520
DnesDnes382
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4427
Tento měsícTento měsíc7466

Partnerské weby

apartman banner