Afričtí šamani, Tibeťané a Indové často používají k léčení drahé kameny. Mají léčivou sílu, která působí prostřednictvím jejich barvy a vlastního vlnění. Každý kámen má duši a vnitřní sílu. Je třeba víry a maximálního soustředění na kám en, kterému svěřujeme své problémy. Přikládání kamenů na bolestivá místa nebo nošení kamenů v kapse oděvu či v peněžence je zcela individuální a fantazii se meze nekladou.

Univerzální léčivé schopnosti má jadeit, zmírňuje bolesti hlavy a migrény, chřipkové onemocnění, urychluje léčbu oparů včetně pásového oparu.
Záhněda přináší uklidnění a odstraňuje depresi a sklíčenost. Tiší bolesti hlavy a pohybového ústrojí, pozitivně působí proti infekcím a zánětům vaziva a kloubů.
Topaz jako léčivý kámen je s úspěchem používán při léčbě ledvin a žlučníku. Má hojivý vliv na bolesti hlavy, páteře a kloubů, podporuje trávení, pomáhá při jaterních onemocněních a snižuje vysoký krevní tlak.
České vltavíny patří k nejkrásnějším na světě. Svou léčivou silou odstraňují únavu, zvyšují odolnost organismu, zmírňují i bolesti hlavy a kloubů. Chrání před negativním vyzařováním a pomáhají překonat fyzickou a duševní bolest.
(maj)

DODATEK
Pravidlem by mělo být ošetření kamene poté, co ho získáte. Kámen ponořte do roztoku slané vody, aby se odstranili nečistoty a případně i cizí vibrace. Svůj kámen nikomu nepůjčujte, protože může ztratit své kladné účinky působením cizí vibrace.
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453434
DnesDnes130
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1341
Tento měsícTento měsíc4380

Partnerské weby

apartman banner