Příběh Jana Černého, alias Juana Checo, zaujal mnohé z vás. Ozvali se jeho bývalí kolegové a kamarádi a slíbili pomoc při hledání paní Aleny. Napsalo také pár žen, které si sice nebyly úplně jisté, zda se jedná o ně, ale nebrání se setkání s panem Janem. Redakce

tedy předala veškeré kontakty a vzkazy panu Janovi.

Je neuvěřitelné, že přišel e-mail dokonce z Německa, kam jedno z vydání Spiritu doputovalo.

„Nikdy by mě nenapadlo, že se ozve tolik lidí, že vůbec bude někdo na můj příběh reagovat. Abych se přiznal, jsem strašně natěšený na korespondenci a případná setkání, která se snad podaří uskutečnit. Byl by to krásný závěr roku, kdyby se mi podařilo Alenku najít a vysvětlit jí, že jsem na ni nikdy nezapomněl a že ji mám stále rád. Ať už bude vdaná nebo v nějakém vztahu, budu jí přát jen štěstí a všechno dobré. Prostě chci, aby věděla, že jsem férový chlap a ne nějaký hochštapler. To by mě moc mrzelo. Byl bych rád, kdyby z nás byli alespoň přátelé. Jsem z toho všeho nějak naměkko,“ přiznává Jan Černý.

Je pravdou, že životní osudy jsou mnohdy velmi komplikované a neuvěřitelné. Můžeme se dostat do míst a situací, které by nevymyslel ani ten nejlepší spisovatel s bujnou fantazií. Ale takový je prostě život a naštěstí přináší i pozitivní zprávy a obraty k lepšímu, kdy i nemožné se stane skutečností.Doufáme, že takový bude i příběh Jana a Aleny.

„Mám pocit, že můj život je o jakési zvláštní rovnováze. Když jsem měl špatnou nebo žádnou práci, měl jsem Alenku. Když jsem si našel práci, která mě bavila a umožnila mi poznat jiné země a lidi, ztratil jsem lásku svého života. Když jsem vydělal peníze, nevážil jsem si těch opravdových hodnot, které se za ně koupit nedají. Když jsem onemocněl, uvědomil jsem si, jak je důležité zdraví. Prostě životní lekce jedna za druhou. Snad už jsem teď něco moudrosti pobral a doufám, že i to štěstí se ke mně přikloní,“ bilancuje Jan.

 Redakce rozjela také vlastní pátrání, a tak se snad podaří sehnat kontakt na paní Alenu. Všichni doufáme, že tento příběh skončí happyendem, a také opravdově držíme palce.

(luv)

V příštím čísle a závěrečném dílu se dozvíte, jak vše dopadlo.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2459198
DnesDnes373
VčeraVčera622
Tento týdenTento týden2324
Tento měsícTento měsíc10144

Partnerské weby

apartman banner