Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém

slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete na sobě jejich účinek vyzkoušet. Mandala souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

LEDEN

Nový měsíc, nový rok, nové začátky mají vždy obrovský potenciál. Krása je v tom, že nemusíte čekat na žádné zlomové momenty, každý nádech je nový a dává vám možnost změny. S každým novým nádechem se můžete stát někým jiným, pro něco se rozhodnout.
Přelom starého a nového roku vám může dodat sílu a postrčit vás vpřed, důležité je ale vytrvat a neohlížet se zpět. Je tak jednoduché a pohodlné spadnout zpátky do starých návyků. Využijte energii změny k tomu, abyste se do toho pustili naplno a byli šťastní.

(cul)

Kontakt: www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429137
DnesDnes738
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden4335
Tento měsícTento měsíc24616

Partnerské weby

apartman banner