1107indi2Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Někdy je potřeba se opravdu více snažit, abyste uspěli tam, kde chcete. Měli byste si proto konkrétně ujasnit své cíle, o to rychleji se přiblížíte ke svému snu. Nebudete na to všechno sami, je s vámi váš totemový patron a

Vesmír vám přeje. Chce to jen více snahy a vůle jít si za svou metou.ým cílem.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Jestli vás něco sužuje a trápí, zkuste své potíže pojmenovat. Jen tak můžete se vším pracovat a řešit to podstatné. Zkuste i více meditovat, čistá hlava vám umožní lépe se orientovat nejen v situacích kolem vás, ale hlavně v sobě samých. K tomu potřebujete dostatek energie, proto více odpočívejte.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Více samoty vám nyní vůbec neuškodí. Pomůže vám učit se žít sami se sebou, tříbit si myšlenky. Pro dokonalé uvolnění zvolte i vhodnou meditační hudbu. Můžete si dopřát pár chvil jen pro sebe, ostatní vaše jednání možná nepochopí, ale v rámci sebelásky si můžete dovolit být i trochu sobečtí.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Pravého přítele poznáte, pokud je tu skutečně tehdy, když ho potřebujete. Zřejmě se přesvědčíte, zda někoho takového vedle sebe máte. Jestli zjistíte, že jste v krušné chvíli zůstali sami, nesmutněte. Je jen na čase si pravé přátele hledat. Pokud je už máte, měli byste s nimi trávit více času.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Nebojte se poradit, svěřit se se svými obavami a problémy. Více důvěřujte lidem, není dobré, abyste na vše byli sami. Nehledejte v lidech jen to špatné, objevíte jistě i dobré stránky. Všichni je mají, vždy záleží na tom, jak kdo přistupuje k životu. Později se můžete podělit i o radost, ta sdílená je vždy větší.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Víte velmi dobře, na co vám síly stačí a na co zase ne. Je ale asi na čase si vyzkoušet i další mety. Máte totiž rozhodně na víc, ustrnuli jste ve zvláštním vakuu a určitě cítíte, že vám to přestává vyhovovat. Zkuste překonat první překážku a zjistíte, jak na tom jste. Bude-li příliš těžká, zvolte lehčí.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zapomeňte konečně na minulost, není podstatná, nic na ní nezměníte. Myslete více na to, co vás čeká, ale hlavně žijte přítomností. Připusťte si, že se věci nemusí dít podle vašich představ, že vás život ještě mnohokrát vyzkouší. Ale tak je to v pořádku. Nemějte strach z toho, co bude. Myslete pozitivně.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Životním trápením dáváte příliš velký význam. Zkuste se na ně podívat i z jiného úhlu pohledu, určitě zjistíte, že na tom nejste tak špatně, že mnohé události zbytečně zveličujete. Přestaňte se utápět v sebelítosti a roli oběti nechte někomu jinému. Žijte přítomností a plánujte hezčí budoucnost.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Mít sny je důležité, plánovat je skvělé. Nyní nastal čas dát všemu, co byste chtěli, šanci k uskutečnění. Běžte konečně za svým štěstím, nenechte se odradit případnými nezdary a ani těmi, kteří by vám chtěli něco rozmlouvat. Máte možnost své okolí ohromit svou houževnatostí a posléze i skvělými výsledky.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Není nic špatného na tom, jít si za svým i poněkud tvrdšími prostředky. Přesto jednejte férově, nepoužívejte intriky. Abyste byli na svůj úspěch náležitě pyšní, neměli by za vámi zůstávat zklamaní lidé. I ti nejlepší lovci loví přece v souladu s přírodou, ctí její zákonitosti a nic nedělají jen pro zábavu.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Dobře si hlídejte příjem a výdej energie. Není v rovnováze, příliš se snažíte tam, kde se vám nic nevrací. Své tělo i mysl zharmonizujete jen tak, že něco prostě necháte na ostatních. Jsou věci, které neovlivníte, i kdybyste se snažili sebevíc. Něco tedy nebude podle vašich představ, ale tak to má být.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Nebojte se postavit odvážně jakékoli výzvě. Život vám dává najevo, že jste schopnější, než si myslíte, právě proto vám klade různé překážky. Myslete občas více na budoucnost, nezatěžujte se tím, co bylo. Můžete pak být mile překvapení, že dokážete zvládnout i velmi těžké úkoly. O snech nemluvě.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453213
DnesDnes529
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1120
Tento měsícTento měsíc4159

Partnerské weby

apartman banner