4651co dokáže1Potřebujete pookřát, odplavit stres, lépe se vyrovnat s běžnými starostmi a problémy, uklidnit duši? Pak není nic lepšího, než se rozmazlovat léčivými doteky. Jakou masáž zvolit?

Reflexní masáž. Patří do

rodiny masáží čínských. Masírují se tzv. reflexní plošky na chodidlech. Jsou to jakási zakončení drah, které vedou z každého orgánu v našem těle. Jejich masáží se dají právě tyto orgány stimulovat a posilovat. Představuje druh alternativní medicíny, jež dokáže uvolnit zablokované energetické dráhy v těle a pomoci s některými zdravotními problémy. Reflexní masáž dodá tělu potřebnou energii, uvolní oteklé či podrážděné sliznice, zlepší dýchání.

Aromaterapeutická masáž. Vychází ze slova aroma - vůně. Jejím základem jsou rostlinné olejové esence různých bylin. Jedná se o příjemnou, uvolňující metodu založenou na jemných dotycích a hlazení celého těla, kdy se využívají přírodní vonné silice. Ideální je dopřát si ji při zvýšené zátěži, permanentním stresu, přináší úlevu při bolestech zad, namožených svalech po sportovním výkonu a těžké fyzické práci, celkově blahodárně působí na organismus.

Lávové kameny. Jde o velmi starou metodu, kterou znali již starověcí Inkové, severoameričtí indiáni i obyvatelé starověké Číny. K masáži se využívají speciální kameny, které výborně akumulují teplo, mají silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost se využívá na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a k rozproudění energie v těle. Lávové kameny přiložené na tělo celkově uvolňují organismus, podporují a stimulují krevní oběh, zrychlují metabolismus.

Shiatsu. V překladu znamená tlak prstů. Jde o masáž, která má své kořeny v Japonsku a je založena na stlačování bodů v energetických drahách, tzv. meridiánech. Jde o masážní techniku, kdy se body stlačují pomocí palců, prstů, dlaní i chodidel, při níž je znovu obnovena energetická rovnováha těla. Součástí metody jsou také jemné rotační pohyby končetinami a trupem. Masáž podporuje životní sílu, má hluboce relaxační, posilují a osvěžující účinky, odstraňuje únavu, bolest hlavy, zad i kloubů.

Thajská masáž. Při thajské masáži se masíruje celé tělo, od konečku prstů až po hlavu. Představuje jedinečný systém technik, jejichž cílem je pročištění energetických drah. Masíruje se celými dlaněmi, nejen prsty, a místo hran dlaní využívá masér celou plochu předloktí. Masáž regeneruje organismus, působí jako účinná pomoc při bolestech hlavy, pomáhá odbourávat stres, zlepšuje krevní oběh a dýchání, zpomaluje proces stárnutí.

(es)

DODATEK

Masáže a relaxační procedury můžete nyní pořídit za zvýhodněné ceny nebo je dopřát jako vánoční dárek svým blízkým v Sanatoriu Europa Teplice. Bližší informace na telefonu +420 417 532 672 nebo +420 603 501 306 či e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450970
DnesDnes67
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3001
Tento měsícTento měsíc1916

Partnerské weby

apartman banner