1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Může váznout komunikace, může se dostavit pocit, že svému okolí vůbec nerozumíte a ono zase vám. Měli byste si ale sáhnout do svědomí. Snažíte se občas příliš prosadit to své a na ostatní moc

nemyslíte. Naslouchejte, vyslechněte si názory jiných, i když s nimi tak úplně nesouhlasíte.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Štěstí se na vás začne usmívat ze všech možných stran. Očekávejte drobné radosti, hezké zprávy. Buďte vděční, za vše vyšším silám poděkujte. Do pohybu se dá vše, co dříve stagnovalo. Můžete zlepšit vztahy, polepšit si pracovně. Jediné, co se po vás bude žádat, je pokora.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Dařit se bude mužům, jejich energie je nyní v popředí. A ženy by měly tuto energii vnímat a používat. V zájmu věci je dobré muže k práci přizvat, poradit se. Jelen své stádo vede vpřed a ví dobře, kde je nejlépe. Intuitivně v souladu s přírodou tak můžete svému nejbližšímu okolí velmi pomoci.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Očekávejte velmi klidné období, které by vás ale mohlo svádět k nicnedělání nebo k nespokojenosti. Není ale dobré cokoli měnit, pokud vám Vesmír nařídil odpočinek a užívání si klidu a radostí. Mohli byste se snadno ocitnout v nepříjemném chaosu, což dané situaci vůbec nepomůže.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

I když se vám zdá, že jste dosáhli svého cíle, na konci cesty ještě nejste. Život vám chystá další překvapení, které vás zasáhne hlavně vnitřně. Jestli se vám nastolená cesta nebude líbit, zkuste vydržet. Nic se neděje náhodně a ani ve vašem případě se nebude jednat o nějakou hříčku osudu, ale záměr.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Vydáte se na cestu, nutně se ale nemusí jednat o nějakou pracovní záležitost. Může jít o cestu životní. Před vámi jsou možnosti, které stojí za povšimnutí, přestože vás může ovládnout strach. Nebojte se neznámých věcí, dejte svému životu nový náboj. Máte se vydat jiným směrem, tak neváhejte.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Pokud si budete chtít polepšit, měli byste vyvinout i jisté úsilí. Přešlapováním na místě nic nezískáte, je potřeba být v pohybu. Dostane se vám indicií, kudy jít, co dělat. Naslouchejte tedy pozorně. Je docela možné, že budete muset udělat nějakou radikálnější změnu, ale ani v tomto případě není důvod k obavám.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Potkáte nové lidi, kteří pro vás budou velmi důležití. Dokonce tak, že nezadaní mají možnost najít životního partnera. Dobře se tedy dívejte kolem sebe. Nové známosti mohou znamenat zcela nové možnosti, také významnější změny. Vše je tedy v naprostém pořádku, není důvod, aby vás ovládl strach.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Minulá zklamání neznamenají konec světa. Dokonce ani obavy, že tak to bude stále. Měli byste se naučit uzavírat minulost a dát novým věcem šanci. Pokud si nevíte rady, zkuste zcela jiný úhel pohledu a zeptejte se sami sebe - co vám minulost dala? Určitě najdete spoustu dobrého.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pokud vás obklopí chaos, situace budou nepřehledné, položte se okamžitě do role pozorovatele. Nic nepodnikejte, nesnažte se něčemu bránit nebo dokonce cokoli úplně měnit. Sledujte dění, získávejte informace. Když budete pozorní, svou chvíli nemůžete přehlédnout.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Vždy, když se nedaří, měli byste místo žehrání na osud a hledání viníků za vzniklou situaci poděkovat. Osud chce, abyste se poučili, šli jinudy, něco změnili. Pokora vám dá možnost rozpoznat cestu. Přes smutek, deprese a rozčilování byste ji mohli snadno přehlédnout. Váš totemový patron vás povede.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Je na čase více pomáhat druhým. Myslete na ty, kteří se dostali do potíží a potřebují pomoc. Posílíte nejen mezilidské vztahy, ale do budoucna se může ukázat, jakou má pozitivní energie sílu. Aby byla rovnováha, musí totiž stále proudit. Nezavrhujte ani návštěvu psího útulku. Možná tam získáte skvělého přítele.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2434264
DnesDnes493
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden4382
Tento měsícTento měsíc4382

Partnerské weby

apartman banner