snhulkBERAN: Udělejte si čas na člověka, který vás vyhledal jen proto, aby vás potěšil svou přítomností. Nezapomínejte na lidskost.

BÝK: ♥ Ve vztazích se

vám bude nadmíru dařit. Dost jste se o to sami postarali. Láskyplnosti a romantiky si užijete dosytosti.

BLÍŽENCI: Moc neutrácejte. Konec roku nemusí být jen o velkém vydání za pohoštění. Vymyslete něco originálního.

RAK: Věcmi, které se vám letos nepodařily, se zbytečně netrapte. Staly se vám jen proto, abyste se z nich poučili.

LEV: Mějte na paměti, že nic není jen černé nebo bílé. Stejně tak odpovědi na některé otázky nemohou být jednoznačné. ♥ V partnerském vztahu se mohou objevit potíže.

PANNA: Necítíte se ve své kůži? Pokud vás někdo zklamal, nedodržel své sliby, berte to jako fakt, kterému se nelze v životě vyhnout. ♥ Neztrácejte naději.

VÁHY: Nejspíšbyste měli víc bojovat za to, na čem vám skutečně záleží. Nevzdávejte se při první překážce. ♥ Nic nebude tak jednoduché, jak vám připadá.

ŠTÍR: Okolnosti vás mohou nutit k většímu vydání. Finance ale máte pod kontrolou, sáhněte bez obav do peněžních rezerv. ♥ Nedělejte si plané naděje.

STŘELEC: Dnešní den si můžete užít. Bude přesně takový, jaký ho chcete mít. ♥ Udělejte radost svému partnerovi nebo rodinným příslušníkům.

KOZOROŽEC: Více se starejte o své tělo, hlavně o pohybový aparát. Zvolte spíše aktivní odpočinek, procházky přírodou vám prospějí.

VODNÁŘ: Cosi se pohne kupředu a vás to ani nebude stát moc námahy. ♥ Je na vás, zda se necháte zlákat milostným dobrodružstvím.

RYBY: Buďte velmi opatrní, může dojít k pochybení či přehmatu, které by vás velmi mrzely. ♥ Ve vašem srdci vládne radost.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429200
DnesDnes23
VčeraVčera778
Tento týdenTento týden4398
Tento měsícTento měsíc24679

Partnerské weby

apartman banner