Beran 21. března - 20. dubna
(12) Lípa - (23) ODALA - (2) Šípek
Máte před sebou poměrn ě hezké období. Nezapomeňte však na to, že budete-li se věnovat naplnění svých tužeb a přání, můžete v sobě časem vnímat prázdnotu. Proto se věnujte i sami sobě a čtěte duchovní literaturu. Objevíte v sobě úplně nový svět a ten vás naplní až po okraj.

Býk 21. dubna - 21. května
(20) Cesmína - (13) INWAZ - (19) Zlatobýl
Budete konfrontováni s tím, co je vám bytostně nepříjemné. Avšak neutíkejte. Je třeba, abyste tyto situace zvládli, třeba bojem nebo domluvou či jinak, najde-li se taková možnost. Obnovíte v sobě schopnost sebekontroly a regulaci rovnováhy emocí v duši.

Blíženci 22. května - 21. června
(4) Jasan - (12) JERAN - (21) Pórek
Myslete na budoucnost a na všechno, co chcete v životě dokázat. Osud vám v těchto dnech nahrává. Máte v sobě mít hodně síly i tvořivého elánu. Takže s chutí do toho a sklizeň vás nemine. Nezapomeňte na vstřícné jednání a blbců si nevšímejte. Budete poznávat novou chuť života.

Rak 22. června - 22. července
(21) Vrba - (17) TEIWAZ - (15) Levandule
Nedejte se okolím přinutit k tvrdému postupu při řešení svých záležitostí. V krátké době by se vám to vrátilo jako bumerang. Raději vyjednávejte a vsaďte na lidskost. Díky tomu se můžete dozvědět důležité informace potřebné pro vaši práci. Okolí nabádejte k dodržování pořádku.

Lev 23. července - 23. srpna
(10) Buk - (7) GEBO - (9) Divizna
Jděte za svým cílem, jak se říká, za jakoukoliv cenu, ale nepřekračujte zákony společnosti. Nedejte se rozptylovat radovánkami, ani jinými lákadly. Příležitostí k tomu bude dost, ale vy snad máte dostatek zkušeností na to, abyste si uměli poradit. Budete-li muset za něco zaplatit, nezdráhejte se.

Panna 24. srpna - 23. září
(21) Vrba - (24) DAGAZ - (3) Plavuň
Můžete-li, buďte vůči okolí laskaví. Pro někoho se stanete vrbou. Nebojte se naslouchat. Až přijde ta správná chvíle a napojení na bohy, někomu pomůžete radou. Hovořte o naději, o víře a lásce a mnohým vlijete do žil nový život. Přehodnotí svůj žebříček hodnot.

Váhy 24. září - 23. října
(18) Ořešák - (1) FEHU - (13) Ibišek
Ať už máte za sebou cokoliv, přichází období regenerace. Můžete-li, vyjeďte si do lázní nebo na túry po známých lokalitách. Jinak myslete na úspěch a štěstí, neboť život vám bude přinášet dary bohů. Nezapomeňte přitom, že vše, i život, vám bylo propůjčeno. Pak nezpychnete.

Štír 24. října - 22. listopadu
(11) Olše - (17) TEIWAZ - (11) Blín
Navštěvujte divadla, kina i knihovny a bavte se s přáteli. Očekáváte-li příležitost, buďte na ni připraveni, neboť jinak ani nepoznáte, že přichází. Dodržujte pravidla každého společenství. Stane-li se, že se k vám někdo přiblíží více, než máte rádi, buďte slušní, ale i nekompromisní.

Střelec 23. listopadu - 21. prosince
(19) Hruška - (3) DURISAR - (10) Hadí kořen
Ať už se ocitnete v nelehkých situacích nebo budete potřebovat něco získat, spolehněte se na svou výřečnost. A pokud tvrdíte, že výřeční nejste, tak si tuto vlastnost vsugerujte. Získáte mnohem víc, než v co běžně doufáte. Bohové stojí na vaší straně a pomohou vám všude, kde to bude zapotřebí.

Kozoroh 22. prosince - 20. ledna
(11) Olše - (9) HAGLA - (23) Jetel
Buďte vůči svému okolí vlídní a vstřícní. Dost vašich příbuzných i známých potřebuje pohladit na duši, neboť jsou skřípnuti životem. Ani vy to nemáte jednoduché. Proto si více hleďte materiálních záležitostí a příležitostí k finančnímu výdělku. Můžete očekávat rozšíření rodiny.

Vodnář 21. ledna - 19. února
(22) Jabloň - (17) TEIWAZ - (17) Jeřáb
Věnujte se tomu, co vás zaujme, co je pro vás krásné. Vaše síla je v intuici. Problémy si vůbec nepřipouštějte. Choďte do společnosti i do knihoven. Určitě dodržujte zákony společnosti i společenství, do kterých vám bude umožněn vstup. Vaše vnitřní Já je vaším nejlepším rádcem a pomocníkem.

Ryby 20. února - 20. března
(14) Osika - (21) LAUKAZ - (12) Rozmarýn
Můžete-li, poslouchejte relaxační hudbu. Pomůže vám to předejít přehnaným reakcím z vaší strany při extrémní zátěži. Může se stát, že budete předcházet problémům slučováním protikladů. Najděte cestu k přírodě a to vám napoví. Dotknete se tajemství, které halí mezilidské vztahy.
Jaroslav Bláhovec

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2425952
DnesDnes441
VčeraVčera709
Tento týdenTento týden1150
Tento měsícTento měsíc21431

Partnerské weby

apartman banner