BERAN (21. března – 20. dubna)
Tento měsíc nezbývá nic jiného, než se spolehnout sám na sebe. Pokud budete vše řešit se šarmem a patřičnou elegancí, nic se vám nemůže stát.
Berany narozené v první dekádě čeká překvapení na každém kroku, většinou budou příjemná. Užijete si štěstí, klid a pohod. Velmi příznivý úplněk 10. prosince vám pomůže pros adit vaše zájmy. Jen pozor, Štědrý den rozhodně není vhodný k řešení partnerských krizí. Nebezpečné novoluní se projeví zřejmě nějakou ztrátou způsobenou nepozorností, nehodou nebo zlodějem. Berani narození ve druhé dekádě budou mít situaci trochu lehčí. Sice i jejich úplněk je příznivý, ale podcenili zdravotní varovná znamení, proto je čekají různá vyšetření. Vezměte si pár dní volna, odpočinete si a zvládnete všechny předvánoční přípravy. Pozor na finance, nezkoušejte štěstí v hazardních hrách, dobře počítejte. Měsíc bude po celý prosinec přát Beranům narozeným ve třetí dekádě. Štědrý den se vám vydaří a také rozloučení se starým rokem proběhne ve veselé atmosféře.
Co čeká Berany v roce 2012? Doladí se změny a nastolí pořádek.

BÝK (21. dubna – 20. května)
Čeká vás měsíc plný změn a zvratů, naštěstí to bude vždy k lepšímu. Nemusíte se obávat, přes počáteční úskalí všechno nakonec dobře dopadne.
Býci narození od 21. do 30. dubna mají štěstí v rodinných vztazích, radost jim dělají jejich děti. Po zdravotní stránce nepříjemnosti ustávají. Čekají vás i úspěchy v zaměstnání, dejte si pozor na závistivce. Býci narození od 1. do 10. května prožijí vydařené vánoční svátky bez nepříjemných překvapení a nezvaných hostů. Nebojte se do sebe investovat, užijte si příznivou finanční situaci. Vydařený bude hlavně konec měsíce, novoluní 24. 12. je příznivé, vhodné k důležitým rozhodnutím. Býci narození od 11. do 20. května potřebují trochu víc odpočívat, hlavně pokud je trápí nějaké zdravotní problémy. Vánoce prožité v rodinné pohodě budou patřit k těm, na které nezapomenete. Kromě příznivé finanční situace vás čeká hned z počátku měsíce naplnění v podobě lásky.
Jaký bude pro Býky rok 2012? Bude to vynikající rok, nejlepší za posledních dvanáct let.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Vaše opatrnost se vám vyplatila, zažehnali jste nejen zdravotní potíže, ale i všechny chmury. V práci nastal obrat k lepšímu, takže jste spokojeni.
Není však vyloučeno, že se Blížencům narozeným v první dekádě vrátí nějaké zdravotní problémy. Náhoda připravila několik nečekaných zážitků. Nejspíš ještě přetrvávají finanční obtíže, takže vás sváteční nálada příliš nebere. Blíženci narození ve druhé dekádě se sice v posledních dnech roku probouzejí s dobrou náladou, ale dlouho jim nevydrží. Během příprav na Vánoce vás zaskočí problémy v zaměstnání, hvězdy vám doporučují, abyste je odložili na dobu po Vánocích. Pozor na období kolem novoluní 24. prosince, je pro vás velmi nebezpečné. Také pro Blížence narozené ve třetí dekádě je novoluní velmi nebezpečné. Máte špatnou náladu a nemůžete se z toho dostat. Zkuste víkendový odpočinek s partnerem, přáteli nebo alespoň s hezkou knihou.
Co chytá pro Blížence rok 2012? Pro narozené v prvé dekádě doladí změny a nastolí pořádek; pro druhou dekádu bude neutrální, věci se budou zvolna dořešovat; pro třetí dekádu bude vynikající.

RAK (21. června – 22. července)
Podle postavení planet bude dobré nic nehnat do krajností. To platí v pracovní sféře i v soukromí.
Raci narození v prvé dekádě mají opět zdravotní problémy. V rodině převládá stav podrážděnosti. Vrhli jste se na předvánoční úklid, práce je nejlepší prostředek, při ní si utřídíte myšlenky a zbavíte se nervozity. Pozor na nebezpečné novoluní 24., rozhodně se nehádejte pod stromečkem. Také pro Raky narozené ve druhé dekádě je novoluní velmi dramatické a nebezpečné. Díváte se na svět černě, každého zkritizujete, ale běda, kdyby někdo zkusil kritizovat vás. Mírněte se, jsou tu přece Vánoce. Máte-li nějaké pracovní povinnosti, plňte je odpovědně. Pro Raky narozené ve třetí dekádě je Měsíc neutrální. Postavení planet doporučuje co největší lenošení. Jestliže nechcete hostit nečekanou návštěvu, raději se vypravte za pěkného počasí z domu. V zaměstnání vás to příliš bavit nebude, ale povinnosti se plnit musí.
Co přinese Rakům rok 2012? Dořešení starých problémů, zklidnění rozbouřených vod.

LEV (23. července – 22. srpna)
Lvi mají výborný nos na dobré příležitosti, nabízené možnosti dovedou náležitě využít. Jen pozor, aby pro vás kariéra nezačínala mít větší hodnotu než lidé.
Pro Lvy narozené v první dekádě nezačne prosinec příliš dobře. Vrásky vám nadělají zdravotní problémy. Nejlépe se cítíte v posteli. Při případných neshodách v rodině si zachovejte vždy přívětivou tvář a vše řešte co možná nejrychleji. Klepy příbuzných nebo sousedů neposlouchejte. Lvi narození mezi 2. a 12. srpnem mají hlavu plnou nápadů a hned by je chtěli zrealizovat. Vzpomeňte – kdo honí deset zajíců najednou, nechytí žádného. V partnerských vztazích převládá harmonie. Zapojte se všichni svorně do vánočních příprav, vytvořte pěknou vánoční náladu. Lvům narozeným mezi 12. až 22. srpnem přeje štěstí, planety jsou jim nakloněny, novoluní je velmi příznivé. Jste plni vitality, lidé vás podezřívají, že jste nalezli elixír mládí a věčné radosti. Nedělejte si hlavu z toho, že jste se kvůli Vánocům úplně vydali z peněz.
Co chystá Lvům rok 2012? Lehce nepříznivý rok. Neusnout na vavřínech, netlačit na pilu, nebýt podráždění. Drobnými nebezpečími lze s chladnou hlavou a trpělivostí projít.

PANNA (23. srpna – 22. září)
Úkoly a povinnosti se na vás hrnou ze všech stran, ale nemusíte stále jen pracovat. Přicházejí Vánoce, čas klidu a míru, soustřeďte se na ně.
Panny narozené od 23. srpna do 1. září čeká ospalý měsíc opepřený snad jen návštěvami příbuzných a televizními seriály. Přesto jste plni soucitu a - jak se od Panen očekává – jste ochotni každému pomoci. V pracovních vztazích se vyčasí. Především konec měsíce bude velice pozitivní. Pannám narozeným od 2. do 12. září se nevydaří začátek měsíce, úplněk 10. 12. je velmi nepříznivý. Starý rok končí a vás přepadá melancholie z ubíhajícího času. Dlouho vám to nevydrží, vánoční nálada vás přemůže. V zaměstnání se chystají změny, což vyvolá spory mezi spolupracovníky. Zdržte se emocí. Pro Panny narozené ve třetí dekádě je situace obrácená. Začátek měsíce bude příjemný, pokud zadržíte své emoce a budete se chovat rozumně. S postupem předvánočních příprav se situace bude zhoršovat. Žádné flirtování, rozum do hrsti, jinak budou Panny slavit Vánoce samy.
Co čeká Panny v roce 2012? Podle planet rok přinese příznivé změny.

VÁHY (23. září – 23. října)
Tento měsíc hrozí nebezpečí úrazu. Zda půjde o skutečný nebo společenský, už hvězdy neříkají. V každém případě byste měli být na sebe opatrní.
Váhy narozené v první dekádě by neměly přehánět aktivity pracovní, sportovní, ani předvánoční. A pozor na období kolem nebezpečného novoluní 24. 12. Váhy narozené od 4. do 13. října by mohly dostat šanci splnit si nějaké své tajné přání. Jen každého nepoučujte, už to zlobí i vašeho partnera. Hrozí vám roztržka zaviněná pomluvami. Váhy narozené mezi 13. a 23. říjnem hýří dobrou náladou a ochotně pomáhají každému, kdo to potřebuje. Štěstěna vám přeje, nečekejte ale, že vše udělá za vás. Chcete-li vyhrát, musíte si koupit los apod. Nezadaní mají před sebou bouřlivý měsíc plný nástrah, šancí a nových známostí.
Jaký bude pro vás rok 2012? Neutrální, věci se budou pozvolna řešit.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
Jestliže vás planety varovaly minulý měsíc před zdravotními problémy, teď to bude mnohem lepší. To je deviza k tomu, abyste se vyrovnali jak s pracovními, tak s finančními problémy.
Štíři narození v první dekádě jsou nyní plni energie, v práci stihli dokončit všechny nedodělky. Planety doporučují neodmítat pozvání do společnosti. Pokud se chystáte prodat nemovitost, vynoří se kupec nad vaše očekávání. Také Štíři narození mezi 4. až 13. přímo hýří dobrou náladou a nápady. Doma je velmi příznivá atmosféra, klid, předvánoční přípravy probíhají v pohodě. Můžete se plně soustředit na jeden problém a dořešit ho. Štíři narození od 14. do 22. listopadu čekají zajímavá setkání po pracovní stránce. Určitě si nenechte ujít pozvání na oslavy. Partner bude trochu žárlit, o to víc se bude kolem vás točit. V zaměstnání se začne dařit i to, v co jste vůbec nedoufali.
Co vám přinese rok 2012? Štíři v první dekádě: napjatý rok, nepodceňovat možná nebezpečí; ve druhé dekádě: nebezpečný rok, bude třeba opatrnosti; ve třetí dekádě: kolísavý rok, pozor na přecenění sil a podcenění nebezpečí.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
V těchto dnech byste neměli otálet s řešením toho, co vás obtěžuje a trápí. Konstelace je pro vás příznivá, alespoň vstoupíte do dalšího roku s čistou hlavou a svědomím.
Střelci narození v první dekádě jsou na tom zdravotně výborně, energii a zájem rozdělíte mezi práci a rodinu v ideálním poměru k všeobecné spokojenosti. Prosinec začněte zvýšeným úsilím v práci, navádí vám k tomu i příznivý úplněk 10. 12. Budete pak mít více času lenošit o Vánocích. Střelci narození mezi 3. až 12. 12. oplývají nápady a rodina všechny vítá. Povolte jim vše, vy se raději vyhněte sportu, nejste v kondici. Hvězdy však přejí klidným procházkám, výletům, můžete-li, odjeďte na hory. Střelci narození mezi 13. a 21. 12. mají přízeň Měsíce po celý prosinec: úplněk 10. je velmi silný a požene k řešení záležitostí, nov 24. je rovněž silný a prospěšný, vhodný ke změnám. Nezapomínejte na nejbližší, pokud pro někoho nemáte dárek, je nejvyšší čas. Vánoce proběhnou v klidu a pohodě. Práci jste odvedli dobrou a finanční zisk vás za to nemine.
Co vám připravil rok 2012? Pro narozené v 1. a 2. dekádě bude neutrální, budete dolaďovat změny a nastolovat pořádek; pro třetí dekádu: věci se budou vyvíjet pozitivně.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
Připravte se na to, že vám v předvánočních dnech nepůjde všechno tak hladce, jak byste si přáli. Nepropadejte panice, hvězdy vám jen připravily trochu napětí a potíží.
Kozorozi narození v první dekádě by začátkem měsíce měli nasadit dobré pracovní tempo a snažit se splnit co nejdříve všechny úkoly. Konec měsíce jim ztíží velmi silné a dramatické novoluní 24. 12. Pokud tedy občas nestisknete zuby a nepřeslechnete nějaké kritické slovíčko na svou adresu, nemusí Vánoce vyznít tak úplně v pohodě. Kozorozi narození od 1. do 10. ledna na tom budou obdobně. Planety slibují, že konec roku bude klidný, pokud vy sami neuděláte nějakou hloupost - třeba pod vlivem alkoholu. A bude vás k tomu ponoukat nov 24., který přinese změny. Kozorozi narození od 11. do 20. 12. mají požehnání hvězd ke všem rázným činům. Štěstí by vám mělo přát někdy dokonce i nezaslouženě, pokud nebudete jen čekat se založenýma rukama. Snažte se dotáhnout do finále všechny rozdělané úkoly, nové nerozjíždějte.
Co přinese Kozorohům rok 2012? Pro všechny by to měl být vynikající.

VODNÁŘ (21. ledna – 18. února)
Prosinec je pro vás nejklidnější měsíc. Uplatněte svou vrozenou svědomitost a nápaditost a vyrovnejte se do konce roku čestně se všemi úkoly.
Vodnáři narození mezi 21. a 30. lednem se nemusí obávat nějakých nečekaných zásadních problémů. Naopak – něco si přejte a není vyloučeno, že se vám to splní. Myslete na své blízké, na lásku. Nezadaní mají šanci poznat spřízněnou duši. Vodnáři narození ve druhé dekádě si rozhodně nebudou stěžovat na nudu, hlavně povinností bude spousta. Ovšem každé začaté dílo se vám bude dařit. Soustřeďte se vždy jen na jeden úkol, jinak se vám myšlenky rozeběhnou a nic nedokončíte pořádně. Vodnáři narození od 10. do 18. února by se měli podle planetární konstelace zaměřit na duševní činnost – především na studium. Vánoce se zvládnou snadno. Avšak nepouštějte se do žádných debat, hrozí názorové střety. Při vánočních nákupech narazíte na něco, po čem jste už dávno toužili. Kupte si to, i když to bude větší vydání.
Co přinese Vodnářům rok 2012? Bude to velmi nebezpečný, dramatický, problémový.

RYBY (19. února – 20. března)
Držíte osud ve svých rukou, proto neohrozte svou vynikající pozici nějakou neuvážeností. Pokud udržíte nastoupený trend, můžete se dočkat skvělých výsledků.
Ryby narozené 19. až 29. února mají mnoho předsevzetí a záleží jen na nich, jak s nimi naloží. Bude to chtít víc než jen nadšení a vůli. Můžete také najít sponzora k realizaci svých nápadů. Bylo by dobré, kdybyste si promysleli své plány do budoucna, čeho vlastně chcete dosáhnout. Ryby narozené mezi 1. a 10. březnem budou mít menší problémy začátkem měsíce – škodí jim velmi nepříznivý a dramatický úplněk 10. února. Dejte si pozor na své věci, hrozí vám, že zapomenete něco důležitého na nejnepravděpodobnějším místě. Raději nechoďte nikam do společnosti, tam vám hrozí ztráta nebo roztržka s podnapilým, agresivním člověkem. Věnujte se rodině, s nimi můžete prožít pohodové Vánoce a krásného silvestra. Rybám narozeným ve třetí dekádě bude celý prosinec ztěžovat život Měsíc. Po nepříznivém úplňku 10. 12. následuje velmi nebezpečný nov, neměli byste dělat žádné změny. Udělejte si čas na rodinu.
Co nadělí Rybám rok 2012? Pro narozené v 1. 2. dekádě to bude vynikající rok, pro ostatní neutrální.
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2432819
DnesDnes542
VčeraVčera866
Tento týdenTento týden2937
Tento měsícTento měsíc2937

Partnerské weby

apartman banner