Milování má pozitivní účinek na mysl i tělo. Posiluje svalstvo, uvolňuje celé tělo, hladina adrenalinu snižuje škodlivé psychické napětí. Dále také prodlužuje věk, udržuje hezkou postavu, potlačuje špatnou náladu a starosti, mírní bolest, kdy

hormonální žlázy působí na smysly jako dávka morfia. A samozřejmě slouží k tomu, aby lidstvo nevymřelo.

Podle výzkumu se v průměru Češi milují dvakrát týdně. Přijde vám to málo nebo naopak příliš?

V tomto směru máme nekonečně mnoho možností, jak si sexuální život zpestřit, nuda v posteli je nepřípustná. Každý vztah potřebuje časem nějakou změnu a oživení. Může to být změna milostné polohy, zajímavé je zahrát si s partnerem nějakou vzrušující scénku (učitel - žákyně po škole, doktorka - pacient...), důležitá je určitě změna místa, která vašemu sexuálnímu životu také prospěje. V letním období je oblíbený sex v autě nebo rovnou na kapotě, pokud jste samozřejmě někde v ústraní. Příjemné může být i milování ve stanu někde u lesíka, kde můžete zažít také spoustu dobrodružství. Adrenalin sexu jenom prospívá. Opravdu osvěžující a příjemné je milostné škádlení v bazénu, a pokud budete opatrní a nenápadní, nikdo si vašich hrátek na veřejnosti nevšimne. I zkušební kabinka v obchodním centru může být velice lákavý milostné hrátky. Vybírejte však raději obchod, kde jsou kabinky prostorné a zcela uzavíratelné.

Sex si zpříjemníte i různými masážemi s vonnými olejíčky, sexuálními hračkami, inspiraci můžete čerpat z erotických filmů. Pro opravdové labužníky existují různé erotické párty, kam můžete zajít i se svojí drahou polovičkou. Je jen na vás, zda se poddáte rozkoši jen vy dva, nebo ji budete sdílet s někým dalším.

Nesmíte zapomínat, že jedno z nejdůležitějších hesel v sexu je vnímavost druhého a komunikace mezi partnery, kdy nejlépe zjistíte, co je druhému příjemné nebo naopak.

(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475008
DnesDnes175
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1349
Tento měsícTento měsíc6638

Partnerské weby

apartman banner