Našla jste muže snů a vaše randění se zdá být nadějné? Pokud jste zamilovaná až po uši a chcete si partnera udržet, věřte tomu, že některé věci by měly zůstat vaším tajemstvím.

Když se vám něco nelíbí. Žádný člověk není dokonalý. I když

na začátku vztahu spíš vnímáte partnerovy kladné stránky a jeho slabostem nevěnujete tolik pozornosti, uvědomujete si, že by vám časem mohly vadit. Vyvarujte se však toho, abyste jeho chyby zveličovala, zesměšňovala nebo ho dokonce ujišťovala o tom, že mu je pomůžete změnit. Chytrá žena mění muže k obrazu svému diplomaticky, citlivě, pomalu a trpělivě.

Zapomeňte na své expartnery. Možná vám zdravě zvedá sebevědomí pomyšlení, že jste zlomila srdce nejednomu muži, který předcházel tomu poslednímu. Pro své dobro se však zdržte toho, abyste ho neustále srovnávala s muži z vaší minulosti. Naprostým tajemstvím by měly zůstat intimnosti a detaily z vašeho sexuálního života.

Opatrně se sebekritikou. Mnoho žen volí jako oblíbené konverzační téma se svým partnerem vlastní tělo. Neustále chtějí od svého protějšku slyšet, zda nemají příliš tlusté pozadí, malá prsa, velké břicho, špeky na stehnech. Pozor, většina mužů si vedle sebe přeje ženu, která je spokojená sama se sebou. Nebo takovou, co se rozhodne bez dlouhých řečí na sobě pracovat, činí konkrétní kroky k pozitivní změně.

Flirtujete? Které ženě by neudělal dobře upřímný kompliment atraktivního kolegy, sympatického spolupracovníka? Flirtovat je přirozené, zkrátka to patří k životu. Proč však „čeřit vodu“ spokojeného partnerského soužití tím, že budete vzbuzovat žárlivost, vyvolávat zbytečné podezření, když se pochlubíte nezávazným flirtováním na pracovišti či někde jinde?

Co o něm říkají přátelé. To si také nechte pro sebe. Samozřejmě, že si je vědom toho, že ho s kamarádkou, přáteli probíráte, hovoříte o něm, vyměňujete si zkušenosti. Nikdy byste však neměla zacházet do podrobností a říkat, co vám radí, když si na něj postěžujete, co se jim nelíbí. Uchráníte tím svoje i jeho city, navíc přece potřebujete, abyste si všichni rozuměli.

(se)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474954
DnesDnes121
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1295
Tento měsícTento měsíc6584

Partnerské weby

apartman banner