Když se do sebe dva lidé zamilují, vzájemně se obdarovávají láskou, což jim přináší krásný pocit. Setkávají se svobodně, milují se svobodně a i nadále by měli být svobodnými jedinci. Láska by neměla poznamenat jejich

svobodu. Někdy se chováme majetnicky a pokoušíme se ovládat a předělat partnera k obrazu svému. Láska nikoho nesvazuje a neomezuje, poskytuje svobodu a volnost. Často si myslíme, že milujeme, přitom ale pouze otročíme. Když stanovujeme podmínky, nenabízíme svému milovanému lásku, ale řetěz, ke kterému jsme oba dva připoutáni. Místo toho, abychom si užívali svobody, kterou pravá láska přináší, staneme se jejími otroky. A ze vztahu se pomalu stává noční můra. Jakmile se ze vztahu vytratí svoboda a důvěra, láska pomalu mizí. Rozpadne-li se vztah, tak jen proto, že v něm nevládla pravá láska.

Když skončí partnerský vztah, prožíváte bolest, ale musíte si umět přiznat, že je konec. Pocit štěstí a spokojenosti již nezávisí na bývalém partnerovi, ale jen na vás. Jste odmítnutí a osamělí, ale naučili jste se mnoho užitečného a nesete si do života hezké vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. A pokud váš partner nepřestává dělat věci, které vás zlobí, musíte si uvědomit, že vám již nemůže ubližovat, vztah s ním je pro vás jen minulost. Neotevírejte znovu a znovu dveře, které jste již jednou zavřeli. Sbírejte síly a soustřeďte se na hledání skutečné a opravdové lásky, právě vy si ji zasloužíte! Když v životě něco končí, slouží to vašemu rozvoji. Proto je lepší jít dál s tímto velkým darem prožité zkušenosti.

(žuk)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474981
DnesDnes148
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1322
Tento měsícTento měsíc6611

Partnerské weby

apartman banner