Šťastný je člověk, který nemusel poznat partnerovu nevěru. Pro někoho může být fyzická přitažlivost a podlehnutí chtíči něco jako adrenalinový sport. Mnohem závažnější je však tzv. psychická nevěra, která dříve nebo později většinou končí tělesným sblížením. Z nezávazného rozhovoru se postupně vyvine příjemná konverzace

plná smíchu, dobírání si toho druhého, na řadu přijde svěřování se s každodenními smutky a problémy, porozumění u dvojice postupně narůstá a čekání na další schůzku je nekonečné. Vzájemné sympatie narůstají a kamarádství přerůstá do něco významnějšího. Zpravidla se muži uchylují k nevěře v případě, že chtějí „dobývat a lovit“, protože to, co mají doma, už je pro ně nezajímavé nebo postrádají ze strany ženy menší zájem o sexuální život.

Nejkrizovější období, pokud jde o vztahy, jsou dvě - kolem třicítky a kolem padesátky, což potvrzují seriózní vědecké výzkumy. První nastává proto, že se od mužů očekává, aby už opravdu dospěli, někam postupovali, usadili se a ještě spoustu dalších drobností. Ne že by nechtěli, ale pro muže v tomto věku je poněkud náročné převzít absolutní odpovědnost za svůj život a svůj strach či nevoli nejednou „léčí“ v ženské náruči. Naštěstí pak přichází období uklidnění - mezi třicítkou a čtyřicítkou se muži zklidňují, nacházejí svou rovnováhu, směr i cíl. To je podle vědců nejideálnější období k tomu, aby se usadili a založili rodinu.

Přejde však pár let a velký strach o mužnost je zpět. Kolem padesátky muži akutně pociťují ubývání sil. Život jim protéká mezi prsty, mládí je minulostí, o slovo se hlásí některé nemoci a možná i první poruchy erekce či snížená chuť na sex. V panice sahají po jednoduchém řešení, a tím je mladší milenka. Jak má zareagovat chytrá partnerka? Zamknout ho doma, schovat klíče od auta a kontrolovat telefon se zřejmě mine účinkem. Pomoci však může příroda, například ve formě certifikovaného doplňku výživy na posílení mužského libida, na podporu erekce i chuti na sex, sexuální příručka nebo afrodiziakální parfém. Zvládne to kombinace správných bylin - například kotvičník lékařský a aminokyselin. Vědecké studie opakovaně potvrzují, že když má muž doma zázemí, pochopení, pochvalu a ještě po něm žena touží, nechce to měnit a namáhat se někde jinde. Mnohem raději si opětovně a se zvýšenou hladinou testosteronu užije dobře známé hrátky doma.

Zvýšená šance na sex s jinou ženou má prokazatelně hrozit v letech, kdy se muž blíží ke kulatému jubileu. Tedy když mu je 29, 39, 49…, když opravdu hodně času tráví na sociálních sítích a bez ohledu na věk vždy, když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí. Takže, milé dámy, to, kdy a kde si váš chlap případně užije nějakou avantýru, máte i vy ve svých rukách.

(mav, tz)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474974
DnesDnes141
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1315
Tento měsícTento měsíc6604

Partnerské weby

apartman banner