Láska bez komplexů. Zdá se vám, že vaše fyzická přitažlivost ochabuje? Máte pocit, že už dávno nejste pro partnera atraktivní milenkou, sžírá vás dokonce žárlivost? Zapomeňte na komplexy a zkuste se nad sebou zamyslet. Možná jste sama k sobě velmi přísná, srovnáváte

své tělo s fotografiemi modelek z časopisů. Zapomeňte na celulitidu na stehnech, nepřehlédnutelnou poporodní jizvu na břiše, na nadváhu. Jestliže je muž vzrušený, věřte tomu, že si rozhodně nebude všímat povislejších prsou, většího pozadí, faldíků v pase. Využijte síly okamžiku, pamatujte, že ženská sebejistota je pro muže nesmírně dráždivá záležitost.

Jak mít radost ze života? Každý den není posvícení. Avšak jestliže negativní myšlení převažuje, všechno se vám zdá špatné, nespokojenost roste a chybí radost ze života, každá rada je drahá. Někdy nemáte sílu ani náladu něco měnit, a tak zkuste několik následujících tipů. Věřte v dobré konce. I když se vám všechno zdá být zbytečné, marné, beznadějné, úspěch se dříve či později dostaví. Chce to jen trpělivost a víru sama v sebe. Občas se určitě přistihnete při myšlence, že jiní lidé se mají lépe, skvěle se jim daří, zatímco vy stále přešlapujete na místě. Posilujte své silné stránky, každý člověk v něčem vyniká. Nezapomínejte na své sny. Věnujte jim čas, píli, nevzdávejte se jich. Pro duši jsou nesmírně důležité a život vám neuvěřitelně promění, když se budete cítit na dně. Víte, jak nastartovat pozitivní emoce? Buďte vděční. Za to, co vám den přinesl, měli jste možnost poznat zajímavé lidi, něco nového vyzkoušet, udělat někomu radost nebo pomoci. Když na nic jiného nepřijdete, buďte vděční alespoň za to, že vás nic nebolí a jste zdraví.

Autogenní trénink. Funguje vždy, když budete řešit malé či větší problémy, nespavost, nějaké obavy či nadměrný stres. Jak může pomoci autogenní trénink? Stačí se položit na pár minut na podložku, zavřít oči, protáhnout se. Pak si představte, že je celé tělo od hlavy až po paty naplněno příjemným teplem a pomalu těžkne. Po chvilce nastane mírné ochabnutí svalstva organismu, které je vnímáno jako lehká tíže. Člověk pociťuje příjemné teplo rozlévající se po celém těle, jehož původcem je zvýšení tělesné teploty. Zavřené oči umožňují plné soustředění na tyto vjemy. Tím se zpomalí práce vegetativní nervové soustavy, dýchání se zklidní a prohloubí, zesílí uvolňovací efekt.

Manželstvím k tloustnutí. Podle celé řady vědeckých studií jsou lidé žijící v manželském svazku náchylnější k tloustnutí. Obezita ohrožuje ženaté muže a vdané ženy dvakrát častěji než jedince, kteří žijí sami. Za hlavní příčinu tloustnutí odborníci označují pohodlnější život, pasivnější způsob prožívání volného času, mlsání při sledování televize.

(mav)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474989
DnesDnes156
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1330
Tento měsícTento měsíc6619

Partnerské weby

apartman banner