Trápí vás samota? Toužíte potkat někoho, s kým byste sdíleli radost i starosti? Jestliže jste se rozhodli přestat čekat na náhodu a vyjít sami štěstí naproti, nabízíme několik tipů, jak najít spřízněnou duši.

 

Doma vás nikdo nenajde

Být zalezlí doma u knížky, u televize, smutnit se skleničkou alkoholu v ruce je nejhorší věc, jakou můžete udělat. Doma za pecí ještě nikdo nic nenašel. Bez kontaktu s lidmi si budete připadat ještě opuštěnější, a tak vzhůru za zábavou, do ulic. Zkuste vzít aktivitu do vlastních rukou, nečekejte, až vás někdo potká, osloví. Vyhledávejte nové lidi, nové zkušenosti, nové situace. Pokuste se navázat kontakt i v běžné komunikaci, někoho, kdo je vám sympatický, se zeptat, jestli vám nemůže doporučit dobrou restauraci, výjimečného autora, filmové představení. Vždy bude záležet na tom, kde se právě nalézáte. Vyrazte za kulturou, zajděte do nějaké restaurace, kavárny, kde je příjemné a útulné prostředí. Třeba tam potkáte někoho, na koho zapůsobíte. Bez kuráže, odvahy, víry sama v sebe, pevné vůle to samozřejmě nepůjde.

Buďte připravení

Pokud výraz vaší tváře bude zasmušilý, do okolí budete vyzařovat nespokojenost, nezájem, naštvanost, nikdo si vás nevšimne. Důležitý je první dojem, na něj mnoho lidí dá. Musíte vypadat nejen dobře, upraveně, ale také se tvářit sebevědomě. Za novými zážitky se vypravte s pozitivním myšlením, nesmíte na sobě dát znát, že jste nešťastní. Možná ale potenciální protějšek odrazujete tím, že si hrajete na nedosažitelného a dokonale samostatného člověka, který nikoho nepotřebuje.

Jiné cesty ke štěstí

Spojit příjemné s užitečným? K tomu báječně poslouží cestování. Nové zážitky na cestách nabízejí spoustu variant jak se seznámit s novými lidmi, objevit zajímavá místa, exotické kraje a kdo ví, třeba najít i lásku. Také zvířecí mazlíček, procházka se čtyřnohým kamarádem může být dobrou volbou a spojovacím článkem s opačným pohlavím. Právě díky svému chlupáči máte šanci poznat sympatický protějšek. Společné zájmy dělají společné přátele. Inspiraci a rady, jak přijít k vysněnému protějšku můžete hledat v chytrých knihách, kde se dozvíte spoustu užitečných věcí a ještě se přitom báječně pobavíte. Důležité je ale nesmutnit, umět se kolem sebe správně rozhlížet a přitom neztrácet humor a otevřenost.

(se)

DODATEK

Svoje šance na seznámení zvýšíte prostřednictvím internetu. Ve svém profilu nic neskrývejte, snažte se nic nepředstírat, napište něco smysluplného, dbejte na správný pravopis.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504526
DnesDnes158
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden2778
Tento měsícTento měsíc15872

Partnerské weby

apartman banner