Radmilu Madanu Kulínskou z Ostravy vždy lákaly záležitosti tajemné. Chtěla proniknout zvláště do umění vykládání karet a čtení z ruky. Shodou okolností se ale nejprve pustila do numerologie a grafologie. Fascinovalo ji, jak vše souhlasí a do sebe zapadá. Po čase se dostala k tarotu a vykládat se ho učila opravdu důkladně, více způsoby (říká, že karty jsou kouzlo a každý si vytáhne to, co mu patří). Přesto cítila, že potřebuje něco víc, a tak se dostala k magickým rituálům, zkusila s nimi pracovat se svou kamarádkou. Hned u prvního provedeného prý zaznamenala krásné výsledky, právě takové, o jaké žádala, a to ji nadchlo… Není divu, že na rituály nedá dopustit a pracuje s nimi i nyní.
Je o rituály mezi lidmi zájem? Jaké nejčastěji provádíte?
Rituály jsou skutečně dost žádané. Mezi nejoblíbenější patří ty na přitáhnutí lásky, peněz a štěstí. Nabízím klientům rituály podle jejich potřeby, k vyřešení jejich aktuálního problému. Všechny jsou laděny pozitivně. Pokud má jedinec, který za mnou přišel, například konflikt s jinou osobou, volíme raději rituál na odrazení škůdce, rituál na napravení křivdy, popřípadě na změnu v životních okolnostech. Nikdy neprovádím rituál, který by mohl komukoli uškodit. To je nepřípustné.
Jak náročné je provádění rituálů? Lze udělat třeba jen jeden denně, nebo je to bez jakýchkoli omezení a pravidel?
Magický rituál trvá v průměru asi hodinu. Jsou k němu zapotřebí různé magické předměty a také konkrétní rekvizity, které se vážou k danému tématu, jež se řeší. Využívám samozřejmě vliv fází Měsíce, ale nejdůležitější je samotné naladění se na celou záležitost a chuť důkladně ji prožít. Klienti díky tomu odcházejí uvolnění a s příjemným pocitem, s vědomím, že udělali pro splnění svého přání podstatný krok. Tvrdím, že kdo se chová a jedná podle daných pravidel, které si během rituálu povíme, tomu se jeho přání vyplní. Pokud někdo potřebuje provést více rituálů, je to možné i v jednom dni nebo krátce po sobě. Důležité je věnovat každému rituálu potřebnou energii.
Jsou situace, kdy magický rituál klientovi nedoporučíte?
Jak jsem již uvedla, neprovádím rituály, které by mohly kohokoli poškodit. Vždy jsem na straně klienta. Nesoudím, pouze usměrňuji případné negativní myšlenky a motivuji k těm pozitivním. Je někdy potřeba člověka správně naladit, pomoci mu v tom, aby jeho přání mělo co nejlepší výsledek. Magický rituál účinkuje podle toho, jakou energii do něj člověk vloží. Pokud se však nedrží daných pravidel a rad, pak může provádět rituály stále dokola a výsledek se nedostaví, nebo alespoň ne v takové síle. Jednoduše řečeno - prostě si to nezaslouží, a tak ani hvězdy a vesmírné síly mu nejsou nakloněny.
Ovládáte kromě toho, co již bylo v úvodu řečeno, ještě něco jiného?
Ráda pracuji s kyvadlem. Především při potřebě odpovědět na otázky s odpovědí typu Ano - Ne. Uchvacuje mě, jak kyvadlo dovede reagovat - od prudkého pohybu až po dokonalé ustrnutí. Kromě cíleně připravených otázek také vnitřně naslouchám a kladu otázky, které mi samy náhle přijdou na mysl. Když dobře nasloucháte intuici, často se dozvíte předem věci, které vyjdou na povrch mnohem později. Mezi jiným mě tak jednou při práci s kyvadlem napadla otázka, jestli můj šéf půjde do jiné firmy. Kyvadlo řeklo, že ano, a další otázkou bylo upřesněno, že půjde do konce roku. Řekla jsem to kolegyni, pak už jsme jen pozorovaly šéfa a čekaly, kdy nám to řekne. Když s tím konečně vyrukoval, nás už to neudivilo. V tom se mi práce s kyvadlem líbí. Kdo je připraven, není překvapen. Jako zajímavost bych uvedla, že mám v oblibě svíčky a jejich plamen. Vybírám si je pečlivě. Musí mít správnou barvu a tvar. Musí se mi líbit. Ráda se dívám do plamene. Pokud mám nějakou otázku, na kterou neznám odpověď, a není až tak možné se zeptat karet nebo kyvadla, dívám se do plamene a intenzivně na tu otázku myslím. Upřímně si přeji znát odpověď. Uložím si ji do tzv. třetího oka. Maximálně do dvou dnů mi vždy bleskne hlavou odpověď. Zčistajasna, během nějaké běžné činnosti. Funguje to dokonale a stejně tak fungují i jiné věci, kterým se někdy jen těžko dá uvěřit.
Děkujeme za rozhovor. (zem)
Kontakt: www.tarotamagie-ostrava.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2821622
DnesDnes450
VčeraVčera691
Tento týdenTento týden450
Tento měsícTento měsíc3940

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab