Jarmila Dušková vykládá karty na dálku, provádí rozbory vztahů, situací, zjišťuje příčiny zdravotních problémů i poruch konkrétních orgánů v lidském těle. Pomocí kyvadla určuje léčebné varianty, případně podle půdorysu pozemku či pomocí mapy odhalí negativní energie a nebo vodní zdroje v půdě. Věnuje se ale i pomoci duším (entitám) při jejich odchodu za světlem. V rámci toho s kolegou založili společnost MPA (Monitoring Paranormal Activity) a společně se snaží proniknout do problematiky okolo paranormálních jevů, které objektivně s pomocí vyspělé techniky dokumentují a zveřejňují.
V souvislosti s tím, že je schopná napojit se a komunikovat s dušemi zemřelých, spolupracovala již dříve s Vyšetřovacím týmem paranormálních jevů. Milan Přibyl, jeden ze zakladatelů týmu, o ní říká: „Při našem šetření se nespoléháme jen na přístroje a techniku. V tomto ohledu může být Jája Dušková důležitým článkem. Používá více metod - pracuje s kartami, kyvadlem i jako médium. My ji vyhledali speciálně kvůli zemřelým a její schopnosti vcítit se na určité místo. Dokáže se ale napojit a pátrá i po pohřešovaných lidech. Jednou jsme společně řešili sebevraždu muže. Pozůstalá se obrátila na Jáju, která při komunikaci s mrtvými používá diktafon, vše nahrává. Nahrávku nám posléze poslala a já v ní hledal EVP (Eletronic Voice Phenomene). Na nahrávce se objevil hlas, který nám sdělil, proč sebevraždu spáchal. Paní potvrdila, že hlas patří jejímu muži, že používal dost často výrazy, které jsou na záznamu. Jája je pro mě osobnost. Kdysi jsem ji sám poprosil o komunikaci s mým zemřelým otcem. Nevěděla o něm nic a napsala mi něco, co mi vehnalo slzy do očí. Dostal jsem pravdivé odpovědi na své otázky.“
Paní Jájo, jak a kdy jste se ke kontaktům se záhrobím a dušemi dostala?

K prvnímu kontaktu došlo po smrti mé příbuzné. Cítila jsem ji u sebe, každý den a každou noc. Jakoby mi našeptávala - „Vezmi tužku a piš.“ A moje ruka napsala první její vzkaz. To byla moje první písemná komunikace. Zpočátku jsem přitom cítila dost únavy, než jsem se naučila od sebe oddělit jejich svět od toho našeho. Duše často samy přicházejí…
Co nejčastěji duše, které za vámi přijdou, potřebují?
Většinou jde o pomoc s odchodem. Ti, kteří zemřeli náhle, bloudí mezi námi a neví, co mají dělat. Když je smrt traumatická, musí se i s dušičkou zapracovat na jejích pocitech a problémech, aby mohla odejít do světla v klidu a mohla se připravovat na další inkarnaci. Někteří, např. sebevrazi, se nemohou odpoutat od míst, kde zemřeli, potřebují odpuštění. Pokud odejdou přirozenou smrtí, tak se vznášejí nad svým tělem, mají pocit lehkosti a míru. Mají i emoce, říkají, aby se pozůstalí netrápili, protože je slyší a vidí.
Na co se naopak nejčastěji ptají pozůstalí?
Chtějí vědět, jestli jejich blízké něco nebolí, kde jsou a jestli se setkali s příbuznými, kteří zemřeli dříve. A rádi by věděli, jaké to „tam“, jak se říká, na druhém břehu je.
Bála jste se někdy, stalo se někdy něco, co vás při komunikaci vyděsilo?
To už je dávno. Měla jsem u sebe duši jedné ženy, která mi vyloženě dávala najevo, že ji musím vyslechnout. Že musím slyšet celý její životní příběh, jinak neodejde. Konverzace trvala asi dvě hodiny, než odešla.
Uvízl vám nějaký případ v paměti naopak kvůli příjemnému pocitu?
To asi každý, během něhož jsem mohla pomoci duši zemřelého a získala věrohodný důkaz pro pozůstalé.
(zem)
Kontakt: http://www.kartarkajaja.cz/, https://www.facebook.com/mpahelp

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3072593
DnesDnes449
VčeraVčera416
Tento týdenTento týden1736
Tento měsícTento měsíc9318

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab