Horoskop Lucia di Moriani na čas od 23. září do 6. října 2023

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Aktivujte v těchto dnech toleranci a pochopení, zejména v partnerském životě se snažte vyhnout i drobným rozmíškám. Rozepře by vás jen oslabovaly a vy potřebujete podporu svého okolí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jakési sliby nespíš nebudou naplněny. Můžete se prosadit, když vsadíte na seriózní jednání a dobrou komunikaci. Spoléhejte hlavně na své znalosti, nikoli na známosti a konexe či přímluvu přátel.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Může dojít na bouřlivější diskuze, a to jak v pracovním , tak ve vašem osobním životě. Jste-li si jisti svým názorem, stůjte si za ním, nenechte se zviklat. Jednejte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Oporou v nesnázích vám bude někdo z rodiny. Vezměte si jeho rady k srdci, řiďte se jimi. Můžete potkat člověka, který vás zaujme. Chcete-li ho lépe poznat, sledujte nejprve, jak se chová, jak jedná s okolím.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Aspekty a časové dispozice vás mohou vést k ukvapeným závěrům a unáhleným rozhodnutím, kterých byste však později mohli litovat. Udržujte si odstup a nadhled, zohledňujte i potřeby svého okolí.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Podle všeho před sebou máte dny, které vám mohou přinést pozitivní posun v osobním životě i v kariéře. Bude hlavně na vás, jak se postavíte k výzvám a příležitostem, které se před vámi objeví.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Citové a vztahové záležitosti nejspíš vystoupí v těchto dnech do popředí. Možná si uvědomíte, co pro vás znamená váš protějšek, možná zjistíte, že vám chybí někdo blízký. Je pouze na vás, co s tím uděláte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nebude lehké s vámi v těchto dnech vyjít. Budete velmi ostře vnímat jakýkoli nesoulad či nepořádek a nenechá vás to chladnými. Budete žádat okamžitou nápravu, jenže s tou to nebude jednoduché.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hrozí hádky. Můžete být jejich přímými účastníky, nebo se vás jen dotýkají, protože proběhnou mezi lidmi, k nimž máte vazby. Ujasněte si své priority i názory, nad kritikou se zamyslete.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

V těchto dnech může dojít na dílčí změny, jejichž plný dosah se projeví až za delší dobu. Rozhodně ale ovlivní váš život. Nepodceňujte proto situaci, jednejte zodpovědně. Pečujte více o své zdraví.

Vodnář (21.1. – 19.2.)

Pozor na konflikty, zejména s příslušníky starší generace. Sice byste nejspíš prosadili svou, ale dobrý pocit byste z toho neměli. V tomto čase se vám do života může vrátit nějaká osoba z minulosti.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Mohou se ozvat starosti, můžete důrazněji vnímat tlak okolí, tíživěji pocítit zvýšené nároky, jež jsou na vás kladeny. Potřebujete více relaxovat. Choďte do přírody, obklopujte se dobrými přáteli.

Lucia di Moriani

Foto: Lucie Zemanová

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *