Horoskop Lucia di Moriani na čas od 24. února do 8. března 2024

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dozvíte se něco, co vás zaskočí. Informace se může týkat práce či nových směrů v podnikání. Rozhodně není vhodná doba na rychlé jednání, s řešením si dejte na čas. Jen tak se vyhnete potížím.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dostatečně odpočívejte a dávejte pozor na své zdraví. Nezdržujte se tam, kde jsou nemocní lidé. Spíše se věnujte prevenci a poklidným činnostem, které posílí i vaši psychiku. A nezapomínejte na dostatek pohybu. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Můžete se dostat do situace, kdy se budete snažit nalézt pravdu, ale orientovat se v některých záležitostech nebude vůbec snadné. Pokud si s něčím nevíte rady, obraťte se na zkušené a osvědčené přátele.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše úporné snažení se mine účinkem ve chvíli, kdy se pokusíte obejít zákon nebo si něco usnadnit. Bez píle a trpělivosti to prostě nepůjde, na to se připravte. A už vůbec ne nějakým švindlem. 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích může přijít mírné rozčarování z toho, že ostatní nesdílejí vaše názory na záležitosti, které jsou pro vás velmi důležité. Podstatné bude, abyste byli trpěliví a vysvětlili jim své představy.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Nemusíte být takzvaně ve své kůži, budete postrádat rovnováhu. Rozhodně nedělejte nějaké ukvapené závěry a nechte tuto nestabilitu odeznít. Spíše se zaměřte na posílení imunity.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Věnujte se hlavně rodině nebo přátelům, vydejte se klidně na návštěvy. Každopádně vám společnost prospěje, pookřejete. Příliš jste se uzavírali do sebe, a to pro vaši psychiku není moc dobré.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud hledáte partnera, nebojte se zariskovat. Někdy přešlapování na místě, nerozhodnost nebo váhavost způsobí, že člověk přijde o šance, které jsou přímo před ním. Neudělejte takovou chybu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Co mě čeká, co bude dál? Tuto otázku si nejspíš budete v tomto období klást poměrně často. Zkuste třeba zavřít oči a vizualizovat si budoucnost. Tak jednoduše poznáte, co chcete a co ne.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Mohou přijít zajímavé pracovní nabídky. Vyselektujte je, ale akci konkrétního charakteru nechte na později. Rozhodně se neunáhlete a vše si nechte projít hlavou. Špatný úsudek by se vám nevyplatil.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Možná si říkáte, že peníze nejsou to nejdůležitější v životě, což je samozřejmě pravda, ale zbytečné a bezhlavé utrácení by vás mohlo dostat do nepříjemných situací. Nyní se vám vyplatí tzv. úsporný režim.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Pokazit náladu vám v tomto čase mohou starosti s potomky. Na druhou stranu dost možná zbytečně řešíte malichernosti. Nerozčilujte se tedy a nechte je, ať si své problémy vyřeší sami.

(rox)

Foto: Lucie Zemanová

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *