Horoskop Lucia di Moriani na čas od 18. května do 31. května 2024

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Udělali jste někomu jen tak bez důvodu radost? Nečekejte na vhodnou příležitost a prostě si užijte třeba víkend, jako by byl slavnostní. Můžete zvolit romantickou večeři ve dvou nebo rodinný výlet do přírody. Nezapomeňte na přátele.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pravděpodobně vás překvapí informace, která pro vás nebude až tak pozitivní. Nedejte na první pocity a vyčkejte, až k vám doputují i další zprávy, které mnohé vysvětlí. Buďte bez obav, vše se nakonec v dobré obrátí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud to jen trochu půjde, nepouštějte se do zásadních rozhodnutí, ani se nesnažte mít za každou cenu pravdu. Je totiž dost možné, že nevnímáte některé indicie, které by vám pomohly vidět věci objektivně. Vyplatí se vám kompromis.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čekejte zajímavou zprávu týkající se možnosti změnit nebo získat práci. Určitě moc dlouho nepřemýšlejte, raději jednejte co nejdříve. Váhavost totiž není v tomto čase na místě, podobná příležitost se už nemusí opakovat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jezděte a choďte opatrně, v žádném případě neriskujte. Toto období rozhodně není vhodné pro porušování příkazů a zákazů, každý váš prohřešek by byl „po zásluze“ potrestán. To platí i ve finanční oblasti.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Nebědujte nad tím, že ne všechno jde tak, jak byste si přáli. Váš čas přijde a případné potíže se vyřeší téměř bez vašeho přičinění. Každopádně je třeba, abyste šli i vy svému štěstí naproti a nečekali, co vám samo spadne do klína.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Pokud máte v plánu nějaké větší výdaje, odložte je raději na později. Hvězdy nejsou investicím příliš nakloněny. Mohli byste udělat neuvážené rozhodnutí, které by vás ještě dlouho mrzelo. Nyní platí pořekadlo – dvakrát měř a jednou řež.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Udělejte něco pro svůj vztah, který se podle všeho dostal do mírného útlumu. Nečekejte na to, až tento krok udělá váš partner. Stojí věrně po vašem boku, ukažte mu, že ho stále milujete, i když jste už trochu pozapomněli na romantiku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ukáže se vám konečně ta správná cesta. Hlavně tedy těm, kteří pochybují a váhají v nějakém rozhodnutí. Buďte tedy více vnímaví k tomu, co k vám bude přicházet jakoby náhodou, co vás ale má posunout tím správným směrem.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Je skvělé období na učení, zkoušky či třeba vědomostní testy. Proto vezměte knihkupectví nebo knihovnu útokem a snažte se obohatit své znalosti a rozšířit si všeobecný rozhled. Každopádně to, co znáte, vám nikdo nevezme.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Pusťte se do práce, budete mít možnost pořádně zahýbat s mnohými náročnými úkoly. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, obraťte se na zkušeného kolegu, o kterém víte, že vám vždy rád pomůže. Vaše píle bude náležitě oceněna.

Ryby (20. 2. – 2. 3.)

Problémy jsou od toho, abyste je vyřešili. Takže si vezměte k srdci pořekadlo – nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Uvidíte, že vše bez úhony zvládnete. A hlavně, nebojte se říkat ne ve chvílích, kdy vás bude okolí do něčeho nutit.

(rox)

Foto: Lucie Zemanová

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *