Horoskop Lucia di Moriani na čas od 2. do 15. prosince 2023

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Leccos vám může vyjít podle plánu, vaše zájmy budou podpořeny. Není vyloučeno, že se vám dostane uznání od člověka, od něhož byste ho nečekali. Chystáte-li se na cesty, počítejte s komplikacemi.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Uděláte dobře, když věnujete v těchto dnech zvýšenou pozornost své fyzické kondici, ale i psychickému zdraví. Jestliže se necítíte fit, rozhodně to nepřehlížejte. Raději si zajděte k lékaři.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Co se financí týká, měli byste se snažit hospodařit úsporněji. Nevydávejte nyní peníze za nic, co opravdu nutně nepotřebujete. Pomýšlíte-li na změnu zaměstnání, neukvapujte se. Leckde zůstane u slibů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžete mít zvýšenou tendenci radit a pomáhat druhým. A ačkoli to je myšleno z vaší strany v dobrém, v pozitivním slova smyslu, uděláte lépe, když se zaměříte spíše na své vlastní záležitosti.

Lev (23. 7. 22. 8.)

Nepouštějte se do nových aktivit, povinností budete mít až až. A i když si myslíte, že vše v pohodě zvládnete, věřte, že byste se mohli poměrně snadno dostat do situace, jež by vás nepříjemně zaskočila.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Zdraví bude nejspíš v centru vaší pozornosti. Nemusí jít přitom nutně jen o to vaše. Podle aspektů lze soudit, že se možná budete muset o někoho postarat nebo budete někomu pomáhat nad rámec běžné péče.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Aktuální naladění vás varuje před úskoky a intrikami. Můžete se s nimi setkat nejen jako oběť. Raději se však nepokoušejte nic získat nečestně, i když se to nabízí a příležitost k tomu se objeví.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tento čas po vás žádá rozhodnost. Měli byste si ujasnit, co a jak chcete. Dejte to najevo i okolí. Pokud neprojevíte svou vůli, nemůžete se divit, že se vás druzí lidé pokusí dirigovat a využívat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná něco bude jinak, než jste předpokládali. Není vyloučeno, že jste udělali nějakou chybu, za kterou teď zaplatíte, jak se říká. Pamatujte, že nikdo není neomylný a s trochu snahy lze leccos napravit.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Zpozorněte, jestliže jste v poslední době pociťovali určitou nejistotu v souvislosti se zaměstnáním. Tyto dny mohou leccos vyjevit a možná se před vámi objeví nějaké nové a zajímavé příležitosti.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Jakési situace vás mohou rozladit. Snažte se je raději přijímat bez zbytečného protestování, jestliže není ve vaší moci je ovlivnit. Když se přizpůsobíte, možná vše nakonec dopadne lépe, než jste čekali.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Buďte rádi za to, co máte. Uvažujete-li o životních změnách, uděláte dobře, když své záměry napřed s někým proberete. Pamatujte, víc hlav víc ví. Váš pohled na věc může být jednostranný.

Lucia di Moriani

Foto: Lucie Zemanová

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *