Předpovědi novodobého Nostradama

Nostradamus se proslavil předpověďmi, kterými se zabýváme dodnes. Zdálo se, že jeho věštecký dar nikdo nepřekoná. Nyní se ale objevil nový prorok…

Athos Salomé Fernandes se narodil 2. listopadu 1986 v brazilském Minas Gerais. Živil se především modelingem, vyhledával také nové modely po celém světě. Jenže už ve 12 letech objevil zvláštní dar. Zjistil, že pozná, co se stane. Nejdříve se zabýval blízkým okolím, později událostmi po celém světě. Do podvědomí lidí se zapsal především před rokem 2020, kdy předpověděl pandemii koronaviru. Zmínil se ale také o dalších událostech, které se skutečně vyplnily. Při pročítání jeho předpovědí naskakuje mnohým husí kůže. Předpovídá například, že propukne terorismus, nebo že se Čína stane největší ekonomickou mocností světa.

Vyplněná proroctví

V březnu roku 2021 Salomé, jak si říká, odeslal dopis dvěma lidem, kterým důvěřoval, a opatřil jej heslem. V dopise se zmiňoval o úmrtí někoho z královského dvora v Anglii. Zároveň se zmiňoval o nové variaci Covid-19 s tím, že pozornost by měla být zaměřena na Afriku. Obojí se skutečně vyplnilo.

Vyplnilo se také to, že 20. března roku 2022 začne mezi Ukrajinou a Ruskem vojenský konflikt. Tato skutečnost zaujala veřejnost na celém světě. Jeho předpovědi jsou žádány a Salomé skutečně nelení.

Probuzené lidské zlo?

Athos Salomé Fernandes například tvrdí, že je probuzeno nejhorší lidské zlo. Král a Anděl smrti přicházejí ze západu a pozornost by měla být zaměřena na západní polokouli. Především na Evropu, Afriku a Antarktidu. Vidí obrovská spiknutí, která se budou rodit právě v těchto částech světa. Nevinní lidé budou odsuzováni a souzeni. Vidí bídu, těžké zločiny i nevinná úmrtí. Nejhoršími roky mají být 2023, 2024 a 2026.

Podle předpovědí nás opravdu brzo bude trápit klima. Vítr se bude měnit v hurikán, který zakryje Měsíc i hvězdy, den bude vypadat jako noc. Paprsky Slunce, které dopadnou na Zemi, budou mocné. Vzedme se oceán a pohltí ta nejhorší místa, kde je zlo a arogance.

Věštec tvrdí, že vražedné viry budou v lidech žít tak dlouho, dokud se lidé nepoučí. Mnoho z nich proto ještě zaplatí životem. Tvrdí, že vakcíny jsou k ničemu, protože skutečný lék se nachází v Jižní Americe a Africe, pod vodou v moři.

Asie se začne zabývat roboty, kteří nahradí lidskou práci. Lidé budou hromadně tyto země opouštět, aby našli uplatnění jinde. Salomé se zmiňuje v této souvislosti o superzbraních, které jsou už dávno používány. Jsou prý přitom mnohem horší než ty, kterých se v současnosti bojíme. Předpovídá, že svět přijde o známou superstar a bude skutečně vyděšen její smrtí. Především tím, jaká tato smrt bude a jak k ní dojde. Budou narůstat duševní poruchy, které spustí deprese a myšlenky na sebevraždy.

Pomoc druhým

Behaviorální specialista a psycholog Thiago Luigi tvrdí, že parapsychologii nerozumí a nemá ani znalosti z této oblasti. Vytvořil ale analýzu Salomého projevu. Podle vědce hovoří chladně, sebejistě, za svými slovy si stojí. Jeho řeč i neverbální chování jsou naprosto přirozené. Odkazuje se také na časové osy, o kterých se Salomé zmiňuje. Jsou opravdu neskutečně přesné. Nezjistil nic, co by mohlo zdiskreditovat předpovědi, které věštec vypracoval a předložil. Salomé nyní žije v ústraní ve městě Divinopolis v Brazílii. Pomáhá lidem z celého světa. Chce, aby každý našel cestu ke šťastnému a dlouhému životu.

Naďa Kučerová

Foto: archiv a Pixabay